آغاز به کار پویش «سرمایه ماندگار» با هدف اهدای کتاب به خیریه‌ها
پویش «سرمایه ماندگار» با هدف جمع‌آوری کمک‌های خُرد برای تأمین هزینه یکصد جلد کتاب «سرمایه‌های ماندگار» و اهدا به خیریه‌های سراسر کشور در پلتفرم  «مردمانیم» آغاز به کار کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از واحد ارتباطات و جذب مشارکت‌های مرکز خیر ماندگار، پویش «سرمایه ماندگار» با هدف جمع‌آوری کمک‌های خُرد برای تأمین هزینه یکصد جلد کتاب «سرمایه‌های ماندگار» و اهدا به خیریه‌های سراسر کشور در پلتفرم «مردمانیم» آغاز به کار کرد.

 بر اساس این گزارش، هزینه خرید هر جلد کتاب «سرمایه‌های ماندگار» 190 هزار تومان است که مرکز خیر ماندگار تأمین 20 درصد از هزینه آن را متقبل شده و تأمین مابقی آن از طریق پویش «سرمایه‌های ماندگار» با مشارکت خیرین و نیک‌اندیشان گرامی با پرداخت حداقل هر سهم 25 هزارتومان انجام خواهد شد.

 در این کتاب، دکتر مهدی طغیانی به همراه دکتر محمدمهدی کاظمی به زبانی شیوا و ساده در پنج فصل چهارچوب‌های کلی جمع‌آوری اعانه، چگونگی رفتار در مواجهه با خیرین، راهکارهای جمع‌آوری اعانه و ارتباط سازمان با خیرین، اصول مدیریت مؤسسه‌های غیر انتفاعی و مواجهه غیرانتفاعی‌ها با بحران‌ها را شرح داده‌اند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی مشارکت در این پویش فرهنگی می‌توانید با مراجعه به صفحه پویش در پلتفرم «مردمانیم» و یا از طریق تماس با شماره 09219563720 اقدام کنید. 

 نشانی صفحه پویش «سرمایه‌های ماندگار» در پلتفرم مردمانیم، در ادامه ارائه می‌شود:

https://mim.ir/p/894/14248

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...