«نیک‌گامان جمشید» خوابگاه‌های دانش‌آموزی هلال‌احمر را تجهیر می‌کند
مدیرعامل مؤسسه خیریه نیک‎گامان جمشید در دیدار با رییس جمعیت هلال احمر کشور بر تعهد کلان این مؤسسه خیریه مبنی بر رفع نیاز‌ها و تجهیز خوابگاه‌های دانش‌آموزی جمعیت هلال‌احمر در مناطق کم‌برخوردار تاکید کرد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از دیدار نیوز، دکتر اشکان تقی‌پور، مدیرعامل موسسه خیریه نیک‌گامان جمشید و عضو هیئت‌مدیره مجمع خیرین کشور، پیرو دعوت رسمی رییس جمعیت هلال احمر کشور، در دیدار صمیمانه با وی گفت: به شکل کاملاً مردم‌نهاد با هماهنگی و نظارت جمعیت هلال احمر به مانند تمام لحظات یک دهه‌ گذشته به عنوان شریک ثابت اجتماعی جمعیت هلال احمر در کنار داوطلبان، امدادگران و مدیران جمعیت هلال احمر ایستاده‌ایم.

 تقی پور در این جلسه بر تعهد کلان موسسه مبنی بر رفع نیاز‌ها و تجهیز خوابگاه‌های دانش آموزی جمعیت هلال احمر در مناطق کم‌برخوردار تاکید کرد.

 بر اساس این گزارش، دکتر پیرحسین کولیوند؛ رییس جمعیت هلال احمر نیز ضمن سپاس از زحمات خیرین به ویژه همکاری‌های مستمر و گسترده‌ موسسه خیریه نیک‌گامان جمشید در فاز‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت تمامی بحران‌های طبیعی، پاندمی کرونا، طرح‌های بزرگ زیربنایی نذر آب و نذر خدمت، بر همراهی جمعیت هلال احمر و سازمان‌های این جمعیت به ویژه سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با مؤسسه خیریۀ مذکور تأکید کرد.

 طرح‌های دیگری نیز در حوزه‌های اورتز و پروتز و توانبخشی، تخت‌های دیالیز و همکاری‌های بین‌المللی در این جلسه مطرح شد که در دستور کار جهت بررسی قرار گرفت.

گفتنی است موسسه خیریه نیک‌گامان جمشید با پروانه فعالیت کشوری از سازمان بهزیستی کشور با مشارکت خیرینی از داخل و خارج از کشور در حوزه‌های بنیادی زیربنایی مرتبط با مددجویان بهزیستی (به ویژه کودکان و نوجوانان و زنان سرپرست خانواده)، مدرسه‌سازی و مدرسه‌یاری، ارتقای بهداشت، سلامت و درمان و همچنین کمک به آسیب‌دیدگان در بحران‌های طبیعی فعالیت می‌کند. 

*پی‌نوشت: عکس مربوط به خوابگاه، تزئینی است.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...