تأمین وسایل سرمایشی برای نیازمندان خراسان جنوبی با پویش «نسیم مهربانی»
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی از اجرای پویش «نسیم مهربانی» برای تأمین دستگاه‌های سرمایشی برای خانواده‌های بی‌بضاعت در مناطق محروم استان خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، محمد عرب؛ مدیرکل کمیته امداد خراسان‌ جنوبی با اشاره به فرارسیدن ماه‌های گرم سال گفت: طرح اهدای وسایل سرمایشی به خانواده‌های نیازمند در قالب پویش «نسیم مهربانی» اجرا می‌شود.

 وی بیان کرد: در اجرای این طرح با همکاری مراکز نیکوکاری برای خانواده‌های نیازمند که توان خرید وسایل سرمایشی و کولر در فصل گرم سال را ندارند، وسایل سرمایشی خریداری و به آن‌ها تحویل داده می‌شود.

 عرب با قدردانی از همراهی خیرین که در اجرای همه طرح‌های این مجموعه یاریگر نیازمندان بوده‌اند از مردم نیکوکار استان خواست در اجرای این پویش هم کمیته‌ امداد را همراهی کنند.

 وی به راه‌های اتصال به این مهربانی هم اشاره کرد و افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند علاوه‌ بر مراجعه حضوری به ادارات این نهاد و مراکز نیکوکاری، به واریز وجه به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۹۵۰ بپردازند یا اینکه از طریق سامانه الکترونیکی نیکوکاری همراه این نهاد باشند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...