۴۴۸ روستای مازندران با همت خیرین آبرسانی می‌شود
بنیاد خیریه حاج اکبر ابراهیمی و بسیج سازندگی استان مازندران در جلسه‌ای با حضور یوسف نوری؛ استاندار این استان، آبرسانی به 448 روستا را متعهد شدند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایر ان به نقل از خبرگرای مهر، بهزاد برارزاده در نشست تفاهم‌نامه آبرسانی به ۴۴۸ روستای مازندران گفت: در این تفاهم‌نامه مقرر شد یک هزار کیلومتر عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در روستاهای استان با مشارکت بنیاد خیریه حاج اکبر ابراهیمی، شرکت آبفا مازندران، گروه‌های جهادی بسیج مهندسین و اعضای شورای اسلامی و دهیاران انجام شود.

 برارزاده، اعتبار پیش‌بینی‌شده برای این طرح را هزار و ۱۴۶ میلیارد ریال عنوان کرد.

 بر اساس این گزارش، یوسف نوری؛ استاندار مازندران در این نشست با اشاره به حضور فعال خیرین در طرح‌های عمرانی و زیربنایی استان گفت: از ظرفیت خیرین در بخش‌های آب، درمان، احداث و تکمیل مدارس، خدمت به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد و … همواره بهره‌مند شدیم.

  نوری با اشاره به فعالیت مجمع خیرین استان و پیگیری مسائل مربوط به استان افزود: امیدواریم در این مسیر ثابت قدم باشیم.امیدواریم با برنامه‌ریزی صحیح بتوانیم از تمامی ظرفیت‌های موجود در استان در راستانی هم‌افزایی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام گام برداریم.

 در ادامه، اکبر ابراهیمی؛ مدیرعامل بنیاد خیریه ابراهیمی نیز در این نشست اظهار داشت: خرسندم در جمع خیرین استان حضور دارم. کار خیر عبادت و بسیار با ارزش است و از خداوند می‌خواهم توفیق ادامه فعالیت در این مسیر را به من عطا نماید،زیرا معتقدم هرچه دارم امانت خداوند است.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...