ثبت نام دورۀ دوم «مدیریت تشکل‌های غیر دولتی» آغاز شده است
ثبت نام دورۀ دوم دوره آموزشی «مدیریت تشکل‌های غیر دولتی» که با همت مؤسسه خیریه «پویش جمعی  خیر ایرانیان» و با همکاری مرکز علمی کاربردی خانه  کارگر برگزار می‌شود، آغاز شده است. علاقه‌مندان تا 31 خردادماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به لینک roshd16.ir/pouyesh-ormanagement در این دوره ثبت نام کنند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، ثبت نام دورۀ دوم دوره آموزشی «مدیریت تشکل‌های غیر دولتی» که با همت مؤسسه خیریه «پویش جمعی  خیر ایرانیان» و با همکاری مرکز علمی کاربردی خانه کارگر برگزار می‌شود، آغاز شده است.

علاقه‌مندان تا 31 خردادماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به لینک roshd16.ir/pouyesh-ormanagement در این دوره ثبت نام کنند.

 سرفصل‌های  این دوره که با اعطای گواهینامه دانشگاه علمی کاربردی همراه خواهد بود،  عبارت است: اصول حسابداری، مدیریت سمن‌ها در بحران، مدیریت استراتژیک در  تشکل‌های غیردولتی، مدیریت منابع انسانی در تشکل‌های غیردولتی، مدیریت  رفتار سازمانی در تشکل‌های غیردولتی، اصول و مبانی مدیریت در تشکل‌های  غیردولتی، اصول بازاریابی و جذب ذی‌نفعان در تشکل‌های غیردولتی.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...