کمک 70 میلیارد ریالی یک خیّر برای اجرای پروژه‌های آبفا کردستان
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: یکی از خیرین اقدام به تهیۀ لوله به متراژ ۱۰۰ کیلومتر و با هزینۀ ۷۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های آبفا کرده است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از مهر، محمد فرهاد؛ مدیرعامل شرکت آبفا کردستان، جمعه 11 خرداد در جمع خبرنگاران بیان کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده برای استفاده از ظرفیت خیرین آبرسان، یکی از خیرین اقدام به تهیۀ لوله به متراژ ۱۰۰ کیلومتر و با هزینۀ ۷۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های آبفا کرده است.

فرهاد در ادامه افزود: این متراژ لوله در شهرستان‌های مختلف استان استفاده خواهد شد و در مجموع حدود ۵۰ هزار نفر از خدمت انجام‌شده توسط این خیّر آبرسان بهره‌مند می‌شوند.

 وی با اشاره به نامگذاری امسال به «جهش تولید با مشارکت مردم» گفت: استفاده از ظرفیت خیرین در زمینه آبرسانی گام مؤثر و اقدام عملی انجام‌شده در شرکت آبفا کردستان برای تحقق این شعار است.

 مدیرعامل شرکت آبفا کردستان با تأکید بر استمرار این اقدام در آینده افزود: علاوه‌بر بهره‌گیری از ظرفیت خیرین، استفاده از تولیدات و تجهیزات کارخانجات داخلی برای اجرای خطوط انتقال و شبکه‌های آب در روستاها و شهرهای استان از دیگر برنامه‌های تدوین‌شده با مشارکت مردم در راستای تحقق شعار امسال در حوزۀ آبفا است.

 وی ابراز امیدواری کرد: با به ثمر نشستن این برنامه‌های عملیاتی، زمینه تحقق واقعی و عینی شعار سال ۱۴۰۳ در حوزه آب و فاضلاب استان کردستان فراهم شود.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...