آغاز طرح ملی «ارتقای مهارت و هم‌افزایی مؤسسات خیریه و سمن‌ها» / ایستگاه اول؛ بوشهر
طرح ملی ارتقای مهارت و هم‌افزایی ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌های سراسر کشور، با همت آکادمی خیر ایران از بوشهر آغاز می‌شود و طی دو سال ادامه می‌یابد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط‌ عمومی آکادمی خیر ایران، طرح ملی ارتقای مهارت و هم‌افزایی ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌های سراسر کشور که با اهدف ارتقای دانش تخصصی و مهارت‌های کاربردی فعالان مؤسسات خیریه و سمن‌های کشور طراحی شده است، از استان بوشهر اجرایی می‌شود.

 در این طرح بزرگ ملی که طی دو سال اجرا می‌شود، مدرسان و کادر اجرایی آکادمی خیر ایران به‌ تمامی استان‌های کشور سفر می‌کنند و این دوره آموزشی و مهارت‌افزایی را به‌ صورت مجزا در تمامی استان‌های کشور برگزار خواهند کرد.

 این طرح در اولین ایستگاه در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ مهمان مؤسسات خیریه و سمن‌های استان بوشهر است و با همکاری استانداری بوشهر، دو کارگاه آموزشی با عناوین «قوانین و مباحث مالیاتی» و «جذب و تأمین منابع مالی» ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌ها را برگزار می‌کند.

                   


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...