فهرست نوشته‌ها
پنجمین رویداد ملی نوآوری اجتماعی از تاریخ دوم تا چهارم خردادماه سال جاری با محورهای «سلامت در کارآفرینی اجتماعی»، «هوش مصنوعی در کارآفرینی اجتماعی» و «اینترنت اشیاء در کارآفرینی اجتماعی» در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.
26 ارديبهشت 1403 جامعه
طی روزهای گذشته بیانیه‌ای انتقادی از سوی جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها منتشر شد که از حکم تخلیۀ یکی از مراکز این جمعیت حکایت داشت. روزنامه «فرهیختگان» در گزارشی به جنبه‌هایی از کشمکش میان شهرداری منطقه 10 و این جمعیت خیریه پرداخته است.
26 ارديبهشت 1403 جامعه
منوچهر لطفی، یکی از چهره‌هایی است که در حدود پنجاه سالگی از  کارآفرینی فاصله گرفت و به فعالیت داوطلبانه و نیکوکارانه در حوزۀ میراث  فرهنگی مشغول شد. به بهانۀ روز جهانی میراث فرهنگی، با او که هم‌اکنون رئیس  انجمن مردم‌نهاد مجموعه‌داران ایران است، به گفت‌وگو نشستیم.
29 ارديبهشت 1403 جامعه
انجمن مجموعه‌داران به عنوان یک تشکل مردم‌نهاد که در حوزه میراث فرهنگی فعالیت دارد، هرساله جمعی از اساتید دانشگاه و مجموعه‌داران (کلکسیونرها)  کشور را دور هم جمع می‌کند. هفتمین گردهمایی بزرگ مجموعه‌داران و آئین تجلیل از برترین‌های آنان، روز شنبه  29 اردیبهشت‌ماه در محل خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.  
25 ارديبهشت 1403 جامعه
در نشست «دیدار فعالین اجتماعی»، علی‌اصغر خامنوی؛ رئیس هیئت‌مدیره و علیرضا آتشک؛ مدیرعامل شبکه ملی مؤسسات نیکوکاری و خیریه گزارشی از چشم‌انداز، برنامه و اهداف این شبکه ارائه کردند. در این نشست همچنین دکتر کاوه یزدی‌فرد؛ مشاور طراحی استراتژی سمن‌ها، از لزوم «تغییر» به مثابه عامل کلیدی موفقیت سمن‌ها سخن گفت.
11 ارديبهشت 1403 جامعه
در نمایشگاه «دستاوردهای وقف» که از چهارشنبه گذشته آغاز شده است و تا  فردا، یکشنبه نهم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد، شرکت‌های دانش‌بنیان تحت حمایت  سازمان اوقاف به ارائه دستاوردها و محصولات  خود در زمینه‌های مختلف  کشاورزی، صنعتی، پزشکی و داروسازی و ...  پرداخته‌اند. خبرنگار خیر ایران  با حضور در این رویداد، گزارشی از فعالیت‌های آن ارائه کرده است.
07 ارديبهشت 1403 جامعه
در روزگاری که همگان سعی در ربودن گوی سبقت از یکدیگر در تمامی امور داریم،  پرداختن به تعالیم اخلاقی و نیک‌اندیشی، حتی با آن سابقۀ درخشان ادبی، به نظر دشوار می‌آید. تا وقتی گرفتار خودخواهی و حسادت هستیم وضع بر همین منوال خواهد بود.
19 فروردین 1403 جامعه
چندی پیش، گاز منوکسیدکربن در فضای سربسته بازهم قربانی گرفت و متأسفانه، پدر و مادر یک کودک یک‌ساله، مقابل یکی از بیمارستان‌های تهران جان خود را از دست دادند. با توجه بر اینکه وزارت بهداشت و بیمارستان‌ها در بودجه‌های خود، ردیفی برای اقامت همراهان بیمار ندارند، خیرین بیش از پیش می‌توانند بر یاری‌رساندن به همراهان بیماران در کلانشهر تهران اهتمام ورزند.
14 فروردین 1403 جامعه
نمایش بیشتر
اخبار چندرسانه‌ای
حاج عباس عربی چگونه سفیر صلح و سازش در ایران شد؟
حاج عباس عربی چگونه سفیر صلح و سازش در ایران شد؟
05 خرداد 1403
اهمیت وجود رسانه در حوزه فعالیت‌های مردم‌نهاد و خیریه
اهمیت وجود رسانه در حوزه فعالیت‌های مردم‌نهاد و خیریه
31 ارديبهشت 1403
انجمن مردم‌نهاد «مجموعه‌داران ایران» چگونه تأسیس شد؟
انجمن مردم‌نهاد «مجموعه‌داران ایران» چگونه تأسیس شد؟
31 ارديبهشت 1403