اعلام روش‌های پرداخت زکات فطره از سوی کمیته امداد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، روش‌های پرداخت زکات فطره را اعلام کرد و گفت: شهروندان می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری ۵# *۸۸۷۷* زکات فطره خود را به دست نیازمندان برسانند. امسال همچنین مردم می‌توانند از طریق نانوایی‌های سراسر کشور و با استفاده از دستگاه‌های  کارتخوان تعبیه شده، فطریه و کفاره خود را پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل خیر ایران به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، حبیب‌الله آسوده؛ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با تشریح روش‌های مختلف برای پرداخت زکات فطره گفت: شهروندان می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری ۵# *۸۸۷۷* زکات فطره خود را به دست نیازمندان برسانند.

وی افزود: همچنین امکان پرداخت زکات فطره از طریق مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس Emdad.ir فراهم است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خاطرنشان کرد: همانند سال‌های گذشته، امسال نیز پایگاه‌های دارای مجوز از سوی شورای عالی زکات کشور در سطح معابر و مراکز برپایی نماز عید سعید فطر مستقر هستند.

وی ادامه داد: امسال ۵۰ هزار پایگاه در سطح کشور با مجوز شورای عالی زکات، وظیفه جمع‌آوری زکات فطره شهروندان را برعهده دارند.

آسوده اظهار کرد: امسال ظرفیت دیگری نیز برای پرداخت فطریه پیش‌بینی شده است و مردم می‌توانند از طریق نانوایی‌های سراسر کشور و با استفاده از دستگاه‌های کارتخوان تعبیه شده، فطریه و کفاره خود را پرداخت کنند.

وی تاکید کرد: خانواده‌های هدف برای فطریه از قبل شناسایی شده‌اند و نیات مردم در موضوع فطریه به سرعت به دست خانواده‌های نیازمند خواهد رسید.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد همچنین شماره کارت در نظر گرفته شده برای فطریه را به شرح زیر اعلام کرد:

ردیف
عنوان
عنوان شماره حساب
شماره کارت
۱
فطریه عام
۸۸۰۴۳۴۷۶۳
۹۸۳۳‏‏-۵۰۰۵‏‏-۹۹۷۹‏‏-۶۰۳۷
۲
فطریه سادات
۸۸۰۴۳۴۸۷۱
۸۱۱۵‏‏-۵۰۰۶‏‏-۹۹۷۹‏‏-۶۰۳۷
۳
کفاره غیرعمد
۸۸۰۴۳۵۰۱۴
۶۴۰۷‏‏-۵۰۰۷‏‏-۹۹۷۹‏‏-۶۰۳۷
۴
کفاره  عمد
۸۸۰۴۳۴۹۷۹
۴۶۶۶‏‏-۵۰۰۸‏‏-۹۹۷۹‏‏-۶۰۳۷

 

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...