خزانه‌دار کل کشور، سفیر اهدای خون شد
دکتر رحمت‌الله اکرمی، خزانه‌دار کل کشور به خاطر اهدای مستمر خون و تاثیر‌گذاری و حمایت بی‌شائبه در ترویج فرهنگ اهدای خون به جمع سفیران اهدای خون پیوست.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط‌عمومی سازمان انتقال خون، دکتر اکرمی، خزانه‌دار کل کشور، در نشست با مدیرعامل و معاونان و جمعی از مدیران ارشد سازمان انتقال خون، در جریان دستاوردها، اهداف و نیازها و وضعیت بودجه و اعتبارات این سازمان قرار گرفت.

 بنابراین گزارش وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد سازمان انتقال خون، برای تسهیل پیشبرد اهداف سازمان قول مساعد داد.

 خزانه‌دار کل کشور ضمن تشکر از زحمات مجموعه سازمان انتقال خون و با اهمیت خواندن خدمات نجات‌بخش آن گفت: برای تقویت زیرساخت‌ها و توسعه خدمات این سازمان نهایت تلاش خود را خواهم کرد.

 در این دیدار دکتر جمالی، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران ضمن تشکر از حمایت‌های همه‌جانبه و نگاه مثبت مجموعه خزانه‌داری کل کشور و شخص دکتر اکرمی، گزارشی از دستاوردها و عملکرد سازمان انتقال خون ارائه داد و نیازهای ارزی مربوط به گسترش خدمات نوینی که در سال جاری رونمایی شده را مطرح کرد.

 در ادامه این دیدار دکتر اکرمی که از اهداکنندگان مستمر خون و حامیان و مروجان فرهنگ اهدای خون است، لوح سفیر اهدای خون را از دکتر جمالی دریافت کرد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...