پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران چگونه تأسیس شد؟
پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران با هدف آگاهی‌بخشی، اطلاع‌رسانی، ارائۀ  تحلیل و تبلیغات درباره فعالیت‌های خیر و رویدادهای نیکوکاری در ایران، از  تابستان 1402 فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران با هدف آگاهی‌بخشی، اطلاع‌رسانی، ارائۀ تحلیل و تبلیغات درباره فعالیت‌های خیر و رویدادهای نیکوکاری در ایران، از تابستان 1402 فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده است.

 این پایگاه خبری تحلیلی می‌کوشد تا با همکاری عموم خیرین و خیراندیشان، موسسات خیریه، سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های اجتماعی، رسانه جامع نیکوکاری در ایران باشد و برای اعتلای فرهنگ نیکوکاری، انسان‌دوستی و دگرخواهی، با تکیه بر ارزش‌های اسلامی و انسانی تلاش کند.

 خیر ایران در حال حاضر با هفت گروه خبری: فعالیت‌های نیکوکاری، اندیشه، بین‌الملل، جامعۀ بهتر، سیاستگذاری و حکمرانی، فرهنگ و هنر و چندرسانه‌ای فعالیت می‌کند. 

پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران با حمایت مرکز خیر ماندگار - که از سال 1394 با شعار راهبری دانش‌بنیان امور خیر تأسیس شده است- فعالیت می‌کند.

نحوه همکاری با موسسات خیریه و سمن‌ها

 عموم موسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد که تمایل دارند رویدادها و اخبارشان در خیر ایران انعکاس داشته باشد، می‌توانند به آدرس ایمیل news@kheiriran.ir پیام ارسال فرمایند. 

 همچنین عموم علاقه‌مندان به همکاری رسانه‌ای با پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران می‌توانند رزومه کاری یا تحصیلی خود را که با فعالیت رسانه‌ای مرتبط باشد، به آدرس ایمیل مذکور ارسال فرمایند و از مزایای همکاری دورکاری و پاره‌وقت با رسانه نیکوکاری بهره‌مند باشند. لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...