فهرست نوشته‌ها
کارگاه آموزشی «مدیریت سرمایه انسانی» با تدریس محمد کمالی و  پنجاه و چهارمین نشست «یک چای، یک تجربه» با حضور احمدعلی کلاهدوز؛ مدیرعامل انجمن خیریه چهارده معصوم اهواز (ع) دوشنبه، هفت خردادماه به همت آکادمی خیر ایران برگزار می‌شود.
دبیر بنیاد خیرین حوزه‌های علمیه استان آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خیر ایران اظهار کرد: شهید آیت‌الله آل هاشم ارتباط نزدیکی با جامعه خیرین در تبریز برقرار کرد و روح تازه‌ای به خیریه‌ها بخشید، ایشان می‌فرمود درِ اتاق من همیشه به روی خیرین باز است.
چهارمین دوره از «کنگره دوسالانه بین‌المللی انکولوژی کودکان (یادبود پروفسور پروانه وثوق)» از صبح چهارشنبه، 26 اردیبهشت‌ماه آغاز شد و به مدت سه روز در محل مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک) ادامه می‌یابد. رویکرد محک در این کنگره، توسعه رویکرد چندتخصصیِ درمان کودکانِ مبتلا به سرطان و تلاش برای جذب نیروهای متخصص و گسترش ارتباطات بین‌المللی است.
حاج عباس عربی که برخی از او به «پرچمدار  صلح و سازش» تعبیر می‌کنند، در دهۀ اخیر موفق شده است با تلاش داوطلبانه و  خداپسندانۀ خود، صلح و سازش را در بیش از 1200 پروندۀ قضایی برقرار و ده‌ها نفر از چوبۀ دار نجات دهد.
مکان جدید کتابخانه حقوق و علوم جنایی استاد «نجفی ابرندآبادی» با بیش از ۸۰ هزار جلد کتاب موقوفه اهدایی از طرف این استاد رشته حقوق و دوستدارانش در ساختمان عدل دانشگاه یزد افتتاح شد.
همایش تجلیل از خیریه‌ها و تشکل‌های مردمی استان کرمان با حضور معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد برگزار شد. در این همایش از تلاش‌های ۱۳ مؤسسه خیریه در استان کرمان قدردانی به عمل آمد.
محمود کمره‌ای؛ مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران بیان کرد: بیش از ۱۲۰۰ خیّر نیک‌اندیش در قالب عضویت در بنیاد حامیان دانشگاه تهران، در طول سال گذشته مبلغی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان به دانشگاه تهران کمک کرده‌اند.
دوره آموزشی «مدیریت تشکل‌های غیر دولتی» با همت مؤسسه خیریه «پویش جمعی  خیر ایرانیان» و با همکاری مرکز علمی کاربردی خانه کارگر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان تا 20 خردادماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به لینک roshd16.ir/pouyesh-ormanagement در این دوره ثبت نام کنند.
نمایش بیشتر