طرح «خشت مهربانی» برای تأمین مسکن محرومان بوشهری اجرا می‌شود
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر از برنامه‌ریزی جهت اجرای طرح «خشت مهربانی» با هدف کمک به تأمین مسکن محرومان این استان خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، علیرضا مقدم؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در نشست بررسی وضعیت مسکن محرومین که در روز شنبه، 21 بهمن با حضور مدیران کل کمیته امداد امام و بهزیستی استان بوشهر برگزار شد، اظهار داشت: در حال برنامه‌ریزی جهت اجرا طرح «خشت مهربانی» در استان بوشهر هستیم تا از این طریق ضمن برآورد هزینه، مشخص کنیم یک خانه چند خشت نیاز دارد و خیرین علاقه‌مند می‌توانند هر تعداد خشت برای ساخت مسکن محرومین کمک کنند.

 وی با اشاره به جذب اعتباراتی از سوی شرکت ملی نفت ایران برای کمک به تأمین مسکن محرومین در بوشهر، تأکید کرد: اکنون برای ساخت ۵۰۰ واحد مسکن محرومین در این استان برنامه‌ریزی و اقدامات مؤثری انجام شده است و برای تأمین تعداد دیگری نیز برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر خواستار همراهی بیشتر خیرین برای کمک به تأمین مسکن محرومین در این استان شد و افزود: با پیگیری‌های صورت‌گرفته و با استفاده از ظرفیت‌های خیرین در سال جاری ۳۳ میلیارد تومان برای کمک به احداث مسکن محرومان جمع‌آوری شد. همچنین ۳۳ میلیارد تومان نیز از سوی حساب ۱۰۰ امام (ره) برای اجرای این پروژه مهم اختصاص داده شد.

 مقدم اولویت‌بخشی در اجرای پروژه‌ها را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: باید تلاش شود از ظرفیت خیرین به خوبی استفاده شود و امروز نیاز است کمک‌های خیرین به سمت تأمین مسکن محرومین هدایت شود.

 وی گفت: سال گذشته با کمک خیرین و حساب ۱۰۰ امام (ره) تعداد ۴۲۲ کولر گازی تأمین و در اختیار نیازمندان این استان قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...