آزادی بانوی پرستار اهل لرستان در روز پرستار
به همت خیرین استان لرستان، بانویی که بابت ضمانت از اقوام راهی زندان شده بود، پس از هفت سال از حبس رهایی یافت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، بانوی 40 ساله‌ای که با وجود سرپرستی از یک خانواده سه نفره به صرف داشتن دسته چک و قرارداد استخدامی بر حسب نوع‌دوستی از اقوام خود برای دریافت وام ضمانت کرده بود پس از ورشکستی فردی که تسهیلات دریافت نموده و در ادامه از ادای تعهدات و بازپرداخت اقساط عاجز بود بدلیل ضمانت نابجا در اردیبهشت ماه 1395 راهی یکی از زندان‌های استان لرستان می‌شود.

 به دلیل شغل مقدس این بانوی گرفتار و با طولانی‌شدن مدت حبس این ضامن هرچند در اخذ مرخصی و رأی باز با هدف ابقای در حرفه پرستاری از سویی دستگاه قضاء و مجموعه زندانبانی نهایت همکاری شد اما به دلیل جنس دعوا و خصوصی بودن مطالبات حقوقی این بدهی در سال‌های اخیر با تاخیر در تادیه به رقمی نزدیک به 8 میلیارد ریال تبدیل می‌شود.

 ستاد مردمی دیه استان لرستان به دلیل شرایط خاص طرفین دعوا با پیگیری چند ماهه ضمن اخذ گذشتِ حداکثری از شکات پرونده و با پیگیری‌های قضایی در ارایه و قبولی دادخواست اعسار در نهایت با اهدای کمک ویژه خود در سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب(س) موجبات رهایی این محبوس را فراهم نمود.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...