اهدای 110 سری جهیزیه در نقاط کم‌برخوردار سمنان
مراسم اهدای 110 سری جهیزیه در نقاط کم‌برخوردار استان سمنان به همت خیریه «آبشار عاطفه‌ها» برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، همزمان با سفر رئیس جمهور به استان سمنان، مراسم اهدای 110 سری جهیزیه در نقاط کم‌برخوردار استان سمنان با حضور حجت‌الاسلام احمد صالحی؛ رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری و فاطمه چوپانی؛ مدیر قرارگاه خیریه آبشار عاطفه‌ها، 31 فروردین‌ماه 1403 برگزار شد.

 حجت‌الاسلام احمد صالحی در مراسم اهدای 110 سری جهیزیه در نقاط کم‌برخوردار استان سمنان اظهار کرد: دولت سیزدهم همواره بر کاستن مشکلات مردم نیازمند مصمم است و در سفرهای ریاست‌جمهوری هم این نگاه به خوبی احساس می‌شود. در سفر به استان سمنان نیز درخواست مردمی احصا و قطعا توجه به رفع مشکلات مدنظر قرار دارد.

  بر اساس این گزارش، فاطمه چوپانی؛ مدیر قرارگاه خیریه آبشار عاطفه‌ها در حاشیه این مراسم گفت: بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در مشهد مقدس تاسیس شد و مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها، محمد جواد فولادپور است.

 چوپانی مهم‌ترین هدف خیریه آبشار عاطفه‌ها را فقرزدایی و حمایت از خانواده‌های نیازمند در سراسر کشور عنوان کرد و افزود: بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها دارای 904 نمایندگی در سراسر کشور است.

 وی درباره اهداف این خیریه گفت: خانواده‌هایی که مورد هدف بنیاد خیریه قرار می‌گیرند، خانواده‌های ایتام، زنان سرپرست خانواده و نخبگانی که در حال تحصیل و زوجهای جوان نیازمند جهیزیه است.

 مدیر قرارگاه خیریه آبشار عاطفه‌ها اضافه کرد: حدود 450 هزار نفر مستمری بگیرد بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها هستند و به خانواده‌های ایتام در هر ماه غیر از اجناس غیرنقدی، به شکل نقدی هم کمک می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

دیدگاه‌های بازدیدکنندگان

خیلی خوبه. فقط نکته مهمی که نباید از آن غفلت کرد، این است که خانواده‌ای که برای تشکیل زندگی، نیازمند دریافت جهیزیه به صورت هدیه است، فردای تشکیل زندگی، درامد کافی دارد که این زندگی را آبرومند و با تنش محدود و کنترل شده، دوام ببخشد؟

ارسال پاسخ 02 ارديبهشت 1403