ضرورت اعلام نیازهای واقعی وزارت بهداشت به خیرین
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، بر اهمیت نقش خیرین در پیشبرد اهداف و برنامه‌های حوزه سلامت تاکید کرد و گفت: در وزارت بهداشت باید نیازهایمان را به صورت شفاف به خیرین اعلام کنیم.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، سید حمید جمال‌الدینی؛ معاون حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت گفت: خیرین به غیر از ارزش ریالی و اقتصادی کار و حضور خود، چندین برابر از عنایات خدا و خیرات و ثمرات معنوی کار نیکی که انجام داده‌اند در دنیا و آخرت خود بهره‌مند خواهند شد و این قضیه معنای واقعی برکت است.

 معاون حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت با اشاره به نشست رئیس جمهور با خیرین افزود: رئیس جمهور در این دیدار تاکید کرد که خیرین شریک راهبردی دولت محسوب می‌شوند و ما نیز در عرصه سلامت باید الگوی مناسب همراه با نقشه راه دقیق و با جزئیات برای این امر بیاندیشیم و طراحی کنیم.

 وی ضمن ارج‌نهادن به اصل کار خیر در هر زمینه و با هر نیتی، گفت: ما در وزارت بهداشت باید نیازهایمان را به صورت شفاف به خیرین اعلام کنیم و در راستای این نیازها و مشارکت خیرین، به حمایت واقعی و منطقی از ایشان بپردازیم و یکی از این راهکارهای حمایتی می‌تواند خرید راهبردی خدمت در این حوزه باشد.

منبع: خبرگزاری مهر


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...