دعوت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از خیرین برای پیشبرد پروژه‌های اولویت‌دار سلامت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواستار همکاری بیش از پیش شورای عالی خیریه استان فارس با این دانشگاه در پیشبرد پروژه‌های اولویت‌دار سلامت شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، دکتر سیدوحید حسینی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست هم‌اندیشی با اعضای شورای عالی خیریه استان فارس با اشاره به عملکرد شورای عالی خیریه استان گفت: اقدامات خیرین دلسوز فارس در حوزه سلامت به عنوان الگو در کشور معرفی شده است. خیرین در زمینه ساخت و تکمیل مراکز بهداشتی درمانی استان نقش اساسی ایفا می‌کنند و این امر از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز و استان فارس است.

 حسینی با اشاره به توانمندی‌های بالای خیرین استان فارس اظهار کرد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز قدردان تلاش بی‌وقفه خیرین است و با توجه به توانمندی شیراز در حوزه پزشکی کشور و منطقه، خواستار همکاری بیش از پیش شورای عالی خیریه استان با دانشگاه در پیشبرد پروژه‌های اولویت‌دار سلامت هستیم.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: با تلاش مسئولان دانشگاه از گذشته تاکنون و همراهی خیرین سلامت، ۲۵ درصد از خوابگاه‌های دانشجویان متاهل در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به شیراز اختصاص دارد.

 سیدابوالفضل هاشمی اصل؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست با اشاره به پیشتازی خیرین حوزه سلامت فارس در کشور، از عملکرد شورای عالی خیریه فارس تشکر کرد و تسهیل در ساخت خوابگاه ۸۲ واحدی متاهلی فاطمی در دانشکده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه (س) را از محور‌های مهم این نشست هم‌اندیشی برشمرد.

 سالار خواجه‌پور؛ مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست به گزارشی از پیشرفت فیزیکی خوابگاه متاهلی فاطمی در دانشکده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه (س) و برنامه‌ریزی برای ساخت چندین خوابگاه دانشجویی دانشگاه، اعتبارات و پروژه‌های عمرانی سلامت پرداخت.

 خواجه‌پور افزود: هم‌اکنون پروژه خوابگاه متاهلی فاطمی در دانشکده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه (س)، ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان سال ۱۴۰۴ به بهره‌برداری برسد.

 منبع: ایسنالطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...