10 مستند درباره خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران تولید می‌شود
10 مستند درباره خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران با همت اداره‌کل آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران تولید می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران، جلسه هماهنگی تولید 10 مستند درباره خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران با حضور مدیران جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور و مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران و مدیران شبکه مستند سیما در سازمان صدا و سیما برگزار شد.

  در این جلسه دکتر ناصر قفلی؛ رئیس و محمدرضا جعفری؛ مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، اکبر ابراهیمی؛ مشاور و نماینده وزیر آموزش و پرورش در جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، محمدرضا قربانی؛ مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران، زارع زاده؛ رئیس شبکه مستند سیما و فریادرس؛ قائم‌مقام شبکه مستند سیما، ترابی؛ نماینده اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران و فاطمه ناگهی؛ مسئول روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران حضور داشتند.

 بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده در این جلسه، مراحل ساخت 10 مستند خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران که از مدتی قبل مقدمات آن در حال انجام است از هفته آینده وارد مرحله اجرایی خواهد شد. این مستندها که به 10 خیر شاخص مدرسه‌ساز تهرانی اختصاص می‌یابد پس از تولید از شبکه مستند سیما و همچنین در سطح مدارس پایتخت به نمایش درمی آید.

 دوره اول این مستندها در سال گذشته تولید و اکران شد و علاوه بر شبکه مستند و سینما فلسطین در حدود 1500 مدرسه پایتخت به نمایش درآمد.

 در تولید این مستندها اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران مشارکت خواهند داشت.لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...