جوان کارمند یزدی اولین حقوق خود را صرف آزادی یک زندانی کرد
جوان یزدی اولین حقوق دریافتی خود به مبلغ ۱۰ میلیون تومان را صرف آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد کرد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، استان یزد در زمینه آزادی زندانیان فعالیت‌های خوبی دارد و ستاد دیۀ این استان توانسته است اقشار مختلفی از مردم، حتی دانش‌آموزان و دانشجویان را به آزادی زندانی علاقه‌مند کند. حتی یک تور گردشگری درون‌شهری نیز اخیراً راه‌اندازی شد که عواید آن قرار است به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اختصاص یابد.

 در راستای این اقدامات خوب و امیدبخش، اخیراً یک جوان یزدی با حضور در دفتر ستاد مردمی دیه و ابراز تمایل به کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، اولین حقوق دریافتی خود را بابت شیرینی استخدام در یک مجموعه خصوصی برای مشارکت در آزادی یک زندانی اهدا کرد.

 وی درباره نیت خود از این اقدام خداپسندانه گفت: چندی پیش در آزمون ورودی یک شرکت قبول و برای مصاحبه نیز دعوت شدم. همان موقع نذر کردم در صورت قبولی و استخدام اولین حقوق دریافتی خود را صرف یک کار خیر کنم.

 این جوان افزود: آن روز به آزادی یک زندانی فکر نکردم اما بعد از استخدام تصمیم گرفتم به دلیل آثار حسنه آزادی یک دربند غیر بزهکار که فقط یک شخص را خوشحال نمی‌کند مبلغ دریافتی حقوق نخست خودم را برای مشارکت در آزادی یک زندانی غیر عمد اهدا نمایم تا با این اقدام یک زندانی غیربزهکار به آغوش جامعه بازگردد.

منبع اصلی خبر: ستاد دیه کشور

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...