با مشارکت خیرین راهساز، ایمنی راه‌‌های فرعی و روستایی بیشتر می‌شود
معاون ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در حوزه غرب استان هرمزگان تعداد ۱۱ پروژه با مشارکت خیرین راهساز  در دو سال اخیر به مبلغ کلی ۸۲۲۰ میلیارد ریال و سهم مشارکت خیرین به مبلغ ۳۰۸۰ میلیارد ریال در حال اجراست.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی انجمن خیرین راه و ترابری، خداداد مقبلی، معاون ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای که به همراه میرشفیع، مشاور و نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور زیربنایی و مدیر عامل انجمن خیرین راه و ترابری که به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های راهداری، راهسازی و ابنیه‌ فنی حوزه غرب استان هرمزگان، از این منطقه بازدید کردند،گفت: در حوزه غرب استان هرمزگان تعداد ۱۱ پروژه به‌طول ۱۶۶ کیلومتر با مشارکت خیرین راهساز دراستان طی سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به مبلغ کلی ۸۲۲۰ میلیارد ریال و سهم مشارکت خیرین به مبلغ ۳۰۸۰ میلیارد ریال در حال اجراست که سه پروژه آن به اتمام رسیده و در حال بهره‌برداری است.

 مقبلی افزود: زیرسازی عملیات اجرایی سه پروژه نیز به پایان رسیده و آماده اجرای آسفالت است که با توجه به انعقاد قرارداد اجرای آسفالت، به‌زودی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

 وی با اشاره به این که پنج پروژه نیز در حال اجرای عملیات تکمیلی زیرسازی و اجرای ابنیه فنی توسط خیرین راهساز است، افزود: پروژه‌های زیادی در حوزه رفع نقاط پرتصادف در محورهای اصلی وفرعی در شبکه راه‌های غرب استان هرمزگان توسط خیرین راهساز درحال اجراست که قطعا با انجام و اتمام پروژه‌ها ایمنی مناسبی بر محورهای مذکور حاکم خواهد شد.

 معاون ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ابراز امیدواری کرد با حضور و مشارکت خیرین راهساز، اجرای پروژه‌های راهسازی و عام المنفعه برای خدمت رسانی و افزایش ایمنی تردد راه‌ها به مردم و ذی‌نفعان تسریع شود.

 گفتنی است، معاون ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از نزدیک با تعدادی از خیرین و نمایندگان آن‌ها که در اجرای پروژه‌های راه روستایی و راه فرعی و ابنیه فنی واصلاح نقاط پرتصادف مشارکت داشتند، دیدار و گفتگو کرد و از عملکرد خیرین در اجرای پروژه‌های راهسازی تقدیر کرد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...