مجتمع «رعد کرج» به معلولان خدمات آموزشی - هنری رایگان ارائه می‌کند
مجتمع توانبخشی و حرفه‌آموزی «رعد کرج» به افراد دارای معلولیت در زمینه‌های هنری، ورزشی، روانشناسی و توانبخشی خدمات رایگان ارائه می‌دهد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز، مجتمع آموزشی، توانبخشی و هنری «رعد کرج» به افراد دارای معلولیت جسمی حرکتی، نابینا و ناشنوای ۱۴ تا ۶۰ سال (خانم‌ها و آقایان) در رشته‌های مختلف فنی‌ و حرفه‌ای و هنری آموزش می‌دهد.

 خیاطی، معرق، کامپیوتر، خوشنویسی، طراحی، نقاشی، زبان انگلیسی، محفل قلم و فن بیان، آموزش قرآن، سوادآموزی، موسیقی‌درمانی، مهارت‌های زندگی، نمددوزی و گوهرتراشی، قالی‌بافی ،گلیم‌بافی و چرم‌دوزی از جمله رشته‌های هنری این مرکز هستند.

 ارائه خدمات ورزشی شامل دارت، والیبال نشسته، بوچیا، شطرنج است. همچنین خدمات توانبخشی مرکز رعد کرج نیز شامل فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپد فنی، روانشناسی و مشاوره می‌شود.

 مجتمع آموزشی، توانبخشی و هنری رعد کرج به صورت کاملاً رایگان فعالیت می‌کند و مددجویان بهزیستی استان البرز با در دست‌داشتن کارت معلولیت خود می‌توانند در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۷ تا ۱۳ برای ثبت‌نام به نشانی کرج، گلشهرویلا، بلوار مصطفی خمینی، جنب پارک پدر، بن‌بست رعد، مجتمع خیریه آموزشی و توانبخشی «رعد کرج» مراجعه کنند یا اینکه با شماره 02634239810 تماس بگیرند.لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...