01 اسفند 1402
«استودیو نیک‌سو» برندۀ «جایزۀ دوسالانه دکتر مجتبی معین» شد
در دومین دوره‌ «جایزه‌ دوسالانه‌ دکتر مجتبی معین»، پروژۀ «کارخانه‌ تولید محتوای استودیو‌نیک‌سو» در بخش «پروژه‌های نوآورانه» از میان 30 پروژه ارسالی به دبیرخانه، به عنوان برگزیده انتخاب شد و در مراسم اختتامیه مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، آئین اختتامیه دومین دوره «جایزه دوسالانه دکتر مجتبی معین»، عصر دوشنبه 30 بهمن ماه در محل مؤسسه نیکوکاری دکتر مجتبی معین برگزار شد.

 در این مراسم که با حضور چهره‌هایی همچون دکتر مصطفی معین، فیروزه صابر، لیلا ارشد و ... همراه بود، از پروژۀ «کارخانه‌ تولید محتوای استودیو‌ نیک‌سو» در بخش «پروژه‌های نوآورانه» که  از میان 30 پروژه ارسالی به دبیرخانه، به عنوان برگزیده انتخاب شده است، تجلیل به عمل آمد.

 دکتر مهدی توسلی، مدیر مرکز فرهنگ نیکوکاریِ خیر ماندگار به عنوان هم‌بنیان‌گذار استودیو نیک‌سو، لوح تقدیر این جایزه را دریافت کرد و در ادامه در سخنانی، به معرفی مرکز فرهنگ نیکوکاریِ خیر ماندگار پرداخت.

 گفتنی است این جایزه، ویژه‌ سازمان‌های مردم‌نهاد و غیر دولتی بوده و با هدف تشویق سازمان‌های مردم‌نهاد به مستندسازی تجارب و ارائۀ ابتکارات مؤثر، طراحی شده است.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...