سومین جشنواره «روستایی شو» در ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار می‌شود
سومین جشنواره «روستایی شو» با هدف معرفی و تجلیل از نوآوران و کارآفرینان روستایی، یکشنبه 29 بهمن در محل ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار می‌شود. این رویداد در پنج بخش مجزا طراحی شده است که عبارتند از: روستای نوآور، روستایی نوآور، دهیار نوآور، صندوق نوآور و تعاونی نوآور.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، سومین جشنواره «روستایی شو» با هدف معرفی و تجلیل از نوآوران و کارآفرینان روستایی جلوگیری از مهاجرت روستایی به شهر و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با توان‌افزایی و حمایت از کارآفرینی روستایی یک شنبه، 29 بهمن از ساعت 8 تا 19 در ستاد سمن‌های شهر تهران واقع در خیابان خاقانی ، روبروی دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

 در این جشنواره قرار است، نوآوران برگزیده که توسط فرآیند داوری جشنواره، در سال ۱۴۰۰ مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند و رتبه‌های برتر را کسب کرده‌اند به بیان روایت‌ها و داستان‌های موفقیت‌های خود به سبک (TED Talk) بپردازند. نوآوران برگزیده پس از تجلیل در نشستی صمیمی با حضور کارآفرینان روستایی و شرکت‌های اقتصادی فعال ‌در زمینه‌های پرورش زنبور عسل، گردشگری، صنایع دستی، گیاهان دارویی، قارچ و ترافل و … شرکت خواهند کرد.

  لازم به ذکر است «روستایی شو» فرصتی برای نمایش خلاقیت‌ها و نوآوری‌های جوامع روستایی و عشایری و همچنین به اشتراک‌گذاری تجربیات تلخ و شیرین در مسیر پر فراز و نشیب موفقیت و پایداری است. این رویداد در پنج بخش مجزا طراحی شده است که عبارتند از: روستای نوآور، روستایی نوآور، دهیار نوآور، صندوق نوآور و تعاونی نوآور.

 علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سومین رویداد «روستایی شو» می‌توانند با شماره تلفن‌ ۸۸۳۱۴۶۳ تماس بگیرند و یا به نشانی https://evnd.com مراجعه کنند.

                                        


 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...