24 دی 1402
نشست «شب حامیان حامی» برگزار می‌شود
هفتصد و بیست و پنجمین شب بخارا با عنوان «شب حامیان حامی» به مناسبت بیست و دومین سالگرد فعالیت انجمن حامی که با هدف توسعه‌ فضاهای آموزشی و فرهنگی کار می‌کند، یکشنبه 24 دی‌ماه از ساعت 17 آغاز می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، هفتصد و بیست و پنجمین شب از شب‌های بخارا به «حامیان حامی» اختصاص یافته است. 

این نشست در ساعت پنج بعدازظهر یکشنبه، بیست و چهارم دی‌ماه ۱۴۰۲ با سخنرانی دکتر حسن عشایری، قاسم باقری، افسانه قربانی، و علی دهباشی در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی به نشانی خیابان استاد نجات الهی، چهارراه ورشو برگزار می‌شود.

 انجمن حامی به عنوان نهادی مدنی با پیشینه‌ ۲۲ سال فعالیت در حوزه‌های ساخت مدرسه، کتابخانه، سالن‌های ورزشی، پژوهش‌سرا، زمین فوتبال و طرح‌های گسترده پشتیبانی از مدارس، طرح‌های آموزشی معلمان و تجهیز کتابخانه‌های روستایی، مشارکت اجتماعی مردم را به یاری می‌طلبد و برای پیشبرد اهداف خود در مسیر توسعه‌ پایدار همچنان متکی بر حمایت‌های مردمی است.

 انجمن «حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی حامی» سازمانی مردم‌نهاد، غیرانتفاعی و غیر سیاسی است که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون با تکیه بر حمایت‌های مردمی، فعالیت‌های فرهنگی خود را توسعه داده است.

 این انجمن با هدف توسعه‌ فضاهای آموزشی و فرهنگی تاکنون موفق به ساخت ۷۳ مدرسه، ۵ سالن ورزشی، یک ورزشگاه روستایی، ساخت و تجهیز بیش از ۸۰ کتابخانه روستایی و تجهیز بیش از ۵۰ کتابخانه در مدارس مناطق کم‌برخوردار شده است و با پشتیبانی مستمر از این مراکز همواره به عدالت آموزشی می‌اندیشد و در جهت دسترسی کودکان این مناطق به فرصت‌های برابر آموزشی گام بر‌می‌دارد.

 هدف نشست «شب حامیان حامی»، ارتقاء کیفیت آموزشی است و با شعار «حامی خانواده‌ای به وسعت یک سرزمین» همواره در راه نیل به اهداف خود می‌کوشد.

 در این مراسم بر نقش مسئولیت اجتماعی افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی نسبت به مشارکت‌های اجتماعی تأکید شده است.

                                                                                  لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...