خانواده جیرفتی هزینه سالگرد پدر خود را به آزادی ١١ زندانی اختصاص دادند
رئیس زندان جیرفت از اختصاص هزینه سالگرد و یادبود پدر خانواده خیّر جیرفتی به آزادی زندانیان خبر داد و گفت: اختصاص هزینه مراسم‌ ختم به کارهای خیریه، باقیات و صالحات را برای فرد متوفی در پی دارد و می‌تواند به یک فرهنگ تبدیل شود.

 به گزارش پایگاه خبری تخلیلی خیر ایران، محمدرضا شریفی، رئیس زندان جیرفت با اشاره به اختصاص هزینه سالگرد و یادبود پدر خانواده خیّر جیرفتی به آزادی زندانیان گفت: با این اقدام انسان‌دوستانه و خداپسندانه، ١١ زندانی جرائم مالی، شامل یک زن و ده مرد از زندان آزاد می‌شوند.

 رئیس زندان جیرفت بیان داشت: این خانواده نیکوکار هدف خود از این اقدام شادی روح پدرشان، معلم اخلاق و حقوق، زنده یاد «اصغر گیلانی‌پور» و مشارکت در آزادی زندانیان جرائم مالی اعلام کردند.

 وی گفت: زنده یاد گیلانی‌پور ضمن اینکه از اولین وکلای به نام شهرستان و مؤلف کتاب «جیرفت در گذرگاه تاریخ» بود، سال‌ها به‌عنوان دبیر و مدیر دبیرستان در جیرفت مشغول به تدریس بوده است و در زمان حیات، یک مدرسه را به فرزندان جیرفت اهداء کرد.

 شریفی ضمن قدردانی از اقدام انسان دوستانه و خداپسندانه همسر و دختر مرحوم گیلانی‌پور خاطرنشان کرد: اختصاص هزینه مراسم‌ ختم به کارهای خیریه، باقیات و صالحات را برای فرد متوفی در پی دارد و می‌تواند در شهرستان به یک فرهنگ تبدیل شود.

منبع: خبرگزاری فارس

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...