انتشار نشریه علمی «توانمندسازی و محرومیت‌زدایی» توسط کمیته امداد
کمیته امداد؛ یکی از بزرگترین نهادهای نیکوکاری کشور طی سال اخیر مجوز انتشار نشریه علمی «توانمندسازی و محرومیت‌زدایی» را اخذ کرده و تاکنون، سه شماره از آن را منتشر شده است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، سعید زارع‌زاده، معاون برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد در پیامی به مناسبت روز پژوهش گفت: اميدواريم با تلاش و اهتمام در عرصه ایمان، علم‌محوری و پژوهش بتوانيم در انجام وظایف خود و خدمت به هموطنان عزیز به ویژه اقشار محروم و نیازمند گام‌های موثر‌تری برداریم.  

 وی افزود: يكي از بخش‌های مهم هر سازمان حوزه پژوهش آن است که از عناصر مهم پویایی، سرزندگی و پیشرفت آن سازمان محسوب می‌شود. در معاونت برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد نیز یکی از ادارات کل با عنوان دفتر مطالعات و پژوهش به این امر اختصاص دارد.

 زارع‌زاده ادامه داد: این دفتر با اهدافی چون، توسعه، ترویج و تسهیل و به‌روزرسانی خدمات مطالعاتی و پژوهشی به جامعه هدف، تقویت تعاملات پژوهشی برون‌سازمانی و گسترش فعالیت‌های پژوهشی، پاسخگویی به نیازهای حوزه‌های تخصصی کمیته امداد، هویت بخشی و ارتقای تصویر سازمانی کمیته امداد در مجامع علمی و پژوهشی، توسعه اطلاعات و ترویج روحیه پژوهشگری، مساله‌یابی و  ایده‌پردازی در بین کارکنان فعالیت می‌کند.

 معاون برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد بیان کرد: از جمله اقدامات مهم یکسال گذشته در حوزه پژوهش می‌توان به کسب مجوز انتشارات کمیته امداد، راه‌اندازی انتشار نشریه علمی «توانمندسازی و محرومیت‌زدایی»، انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر از جمله دانشگاه تهران، علامه طباطبایی، دانشگاه امام صادق (ع)، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با هدف بهره‌مندی از ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها، تعیین اولویت‌های پژوهشی کمیته امداد و حمایت از آثار علمی و پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی به منظور تحکیم پیوند مراکز علمی و اجرایی در راستای رفع فقر و محرویت و توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری اشاره کرد.لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...