دوازدهمین مرکز نیکوکاری در شهر بروجن راه‌اندازی شد
رئیس اداره کمیته امداد بروجن، از راه‌اندازی دوازدهمین مرکز نیکوکاری با عنوان کریم اهل بیت (ع) خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، سعید صابریان، رئیس اداره کمیته امداد بروجن (واقع در چهارمحال و بختیاری) از راه‌اندازی دوازدهمین مرکز نیکوکاری با عنوان کریم اهل بیت (ع) خبر داد و گفت: مراکز نیکوکاری در چهار سطح محله‌محور، مسجدمحور، صنفی و مراکز تخصصی توسط مردم، خیرین و نیکوکاران هر منطقه راه‌اندازی و مدیریت می‌شوند.

 وی افزود: از مجموع این ۱۲ مرکز نیکوکاری، دو مرکز به صورت تخصصی در زمینه اشتغال و فرهنگی و مابقی نیز به در محلات و مساجد به نیازمندان خدمات ارائه می‌کنند.

 رئیس اداره کمیته امداد بروجن میزان برآورد هزینه ارائه خدمات رایگان به نیازمندان، کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری‌شده توسط مراکز نیکوکاری از ابتدای امسال تاکنون را چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان عنوان و خاطرنشان کرد: در این مراکز کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط نیرو‌های مردمی جمع‌آوری می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت همان منطقه می‌رسد.

صابریان با اشاره به اینکه انجام خدمات رایگان برای نیازمندان از دیگر فعالیت‌های مراکز نیکوکاری است، اضافه کرد: دارندگان تخصص‌های گوناگون از جمله تدریس، تعمیرات لوازم‌خانگی و ساختمان، درمان و انجام امور مربوط به تأسیسات ساختمان و ... می‌توانند در راستای انجام امور خیریه و کمک به نیازمندان به این مراکز مراجعه کنند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...