91 میلیون تومان به بنیاد حامیان دانشگاه شریف اهدا شد
مبلغ 91 میلیون تومان جهت تجهیز دانشکده شیمی دانشگاه شریف با همیاری دانشجویان و اساتید به بنیاد حامیان این دانشگاه اهدا شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شریف، با همیاری دانشجویان و استادان دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف، مبلغ 91 میلیون تومان جهت تجهیز دانشکده شیمی به بنیاد حامیان اهدا شد. بخشی از این مبلغ صرف اجرای دکوراسیون داخلی واحد آموزشی طبقه دوم این دانشکده شد.

 بر اساس اعلام روابط عمومی بنیاد حامیان دانشگاه شریف، این بنیاد از این حامیان گرانقدر صمیمانه قدردانی می‌‌کند و معتقد است، هر حمایتی فارغ از نوع و مقدار آن، الهام‌بخش فردایی روشن برای جوانان کشور عزیزمان خواهد بود.

 گفتنی است بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شریف به منظور جلب مشارکت و حمایت نیکوکارانی که دغدغه توسعه علم و فناوری میهن خود را دارند از شهریور ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد و هم‌اکنون این بنیاد با تدوین برنامه‌های منسجم و بررسی فرایندهای چگونگی جلب مشارکت‌های مردمی در حال فعالیت است.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...