اردبیل رتبه اول کشوری را در تشکیل شوراهای خیریه بدست آورد
اداره‌کل اوقاف و امور خیریۀ استان اردبیل به تشکیل شورا‌های خیریه در قالب شش‌کارگروه تسهیل و ترویج ازدواج، آزادسازی  زندانیان جرایم غیرعمد، تکریم از خانواده‌ها و ایتام و بی‌سرپرستان نیازمند، معلولان و سالمندان اقدام کرده است و در نخستین همایش شورا‌های امور خیریه مورد تجلیل قرارگرفت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، اداره‌کل اوقاف و امور خیریۀ استان اردبیل به تشکیل شورا‌های خیریه در قالب شش‌کارگروه تسهیل و ترویج ازدواج، آزادسازی  زندانیان جرایم غیرعمد، تکریم از خانواده‌ها و ایتام و بی‌سرپرستان نیازمند، معلولان و سالمندان اقدام  کرده است و در نخستین همایش شورا‌های امور خیریه مورد تجلیل قرار گرفت.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده، مدیرکل امور خیریه و اوقاف اردبیل اظهار کرد: استان اردبیل به عنوان تنها استان پیشرو در تشکیل شورا‌های خیریه توسط رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در نخستین همایش شورا‌های امور امور خیریه در مشهد تجلیل شد.

 وی با اشاره به اینکه با توجه به تفاهم‌‌نامه‌ها، خیریه‌های اردبیل نسبت به سایر استان‌ها تعاملات خوبی با ارگان‌ها و ادارات داشته است، افزود: هدف از تشکیل این شورا، ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی به اقشار مختلف جامعه است.

 مدیرکل امور خیریه و اوقاف استان اردبیل بیان کرد: شورا‌های خیریه در قالب شش کارگروه تسهیل و ترویج ازدواج، آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، تکریم از خانواده‌ها و ایتام و بی سرپرستان نیازمند، معلولین و سالمندان در حال فعالیت هستند.

 حجت‌الاسلام ستوده با اشاره به همکاری شورای خیریه با مؤسسات خیریه دارای پروانه ادامه داد: اعضای شورا‌ها از داوطلبان مردمی و علاقه‌‌مندان به فعالیت‌‌های خیریه که توانایی جذب مشارکت‌‌های مردمی را دارند، انتخاب می‌شوند.

 منبع: خبرگزاری صداوسیمای اردبیل


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...