13 آبان 1402
دومین رویداد «نوپیا» با حضور نوآوران اجتماعی برگزار می‌شود
دومین رویداد نوپیا با حضور نوآوران اجتماعی با تمرکز بر سه موضوع سلامت، آموزش و کسب‌وکارهای اجتماعی 18 آبان‌ماه در پردیس چهارسو برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، دومین رویداد نوپیا با هدف شناسایی گروه‌های نوآور در زمینه مسائل اجتماعی، پنج‌شنبه، 18 آبان‌ماه، با حضور دغدغه‌مندان، کنشگران و نوآوران اجتماعی و به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در محل پردیس چهارسو برگزار می‌شود. 

 دانش‌آموزان و دانشجویان از موضوعات مهم در نوپیای امسال هستند. در این رویداد به هم‌اندیشی درباره نوآوری اجتماعی با تمرکز بر حوزه‌های سلامت، آموزش و کسب و کار اجتماعی پرداخته می‌شود.

 بر اساس این گزارش، سه پنل از رویداد نوپیا مستقیماً به امور خیر اختصاص دارد: پنل نوآوری اجتماعی در خیریه‌ها، پنل مسئولیت اجتماعی و پنل ارزیابی تأثیر.

 نوپیا به دنبال نقش آفرینی ولو اندک بر بسط زیست‌بوم نوپای نوآوری اجتماعی در ایران با سویه پیشرفت کشور است. مهم‌ترین اهداف نوپیا، هم‌آفرینی اجتماع‌سازان ایران آینده و شبکه‌سازی مؤثر بین نوآوران اجتماعی کشور است.

 نوپیای سال ۱۴۰۱، اولین دورهمی نوآوران اجتماعی کشور بود که جمعیتی بالغ بر دوهزارنفر در آن حضور داشتند. نوپیای امسال قرار است پلتفرم نوآوران اجتماعی باشد. پلتفرمی که نوآوران اجتماعی را تقویت کند، همراه آنها باشد و موفقیت‌های کوچک افراد در جای جای کشور را مقیاس‌پذیر و در کل کشور مطرح کند.

 گفتنی است تمامی علاقه‌مندان می‌توانند در بخش‌های مختلف رویداد نوپیای دو مشارکت فعال داشته باشند و برای شرکت در این رویداد از طریق سایت آن به آدرس https://noupia.ir ثبت نام  کنند. 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...