سند ترک‌برگ توافقنامه مشارکت خیّرین رونمایی شد
 سند تک‌برگ توافقنامه مشارکت خیّرین که از تعارضات احتمالی در امر مدرسه‌سازی جلوگیری می‌کند رونمایی شد و قرار است این سند در پروژه‌های مشارکتی ساخت، تجهیز و خرید مصالح، مورد استفاده قرار بگیرد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور، در گردهمایی رؤسای مجامع خیّرین مدرسه‌ساز کشور که به میزبانی مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان همدان برگزار شد، استاندار همدان با اهدای لوحی از خدمات دکتر قفلی، رییس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور و دکتر حسین انواری همدانی، خیّر مدرسه‌ساز و عضو هیئت‌مدیره مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان همدان قدردانی کرد.

 در این گردهمایی، سند تک‌برگ توافقنامه مشارکت خیّرین در توسعه و تجهیز مدارس توسط رییس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور، استاندار همدان، رییس سازمان نوسازی مدارس کشور و جمعی از خیّرین رونمایی شد.

 حمیدرضا خان‌محمدی، معاون وزیر آموزش ‌و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در خصوص سند تک‌برگ مشارکت مردم در ساخت و تجهیز مدارس اظهار داشت: این سند برای جلوگیری از تعارضاتی که ممکن است در امر مدرسه‌سازی صورت بگیرد تدوین شده و در پروژه‌های مشارکتی ساخت، تجهیز و خرید مصالح مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

 خان‌محمدی تصریح کرد: این سند با در نظر گرفتن نظرات و انتظارات جامعه و مجامع خیّرین مدرسه‌ساز کشور تدوین شده است و امیدواریم باعث خیر شود و جریان مردمی مدرسه‌سازی با قوت استمرار یابد.

 وی با بیان اینکه مجمع خیّرین مدرسه‌ساز، مهم‌ترین مجمع خیّری در کشور است، خاطرنشان کرد: از سال ۱۳۷۸ که مجمع خیّرین به ساختار رسیده، اعتبارات به صورت فزاینده‌ای رشد کرده است؛ زیرا با این شرایط، هم‌افزایی بیشتری صورت می‌گیرد.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...