فروش انگشتر و مدال‌‌های ورزشی برای آزادی زندانیان غیرعمد کرمانی
یک انگشتر و چند مدال ورزشی به عنوان هدیه‌هایی خاص، برای کمک به آزادی زندانیان غیرعمد که به دلیل ناتوانی مالی به دور از خانواده‌هایشان در زندان بسر می‌برند، در کرمان به فروش خواهد رسید.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، نیکی به دیگران یکی از پسندیده‌ترین کارهایی است که هر انسانی می‌تواند در طول زندگی خود انجام دهد و طلایی‌ترین گام، تشویق دیگران به کار خیر است. از طرفی زندگی هریک از ما همانند زنجیری به‌هم متصل است و اگر یکی از حلقه‌های آن پاره شود، در نهایت مشکلاتی به وجود می‌آید که از فردی بودن به جمعیت می‌رسد. بنابراین، باید برای محکم‌تر شدن و اتصال هرچه بهتر این زنجیره، همگی به‌هم کمک کنیم و در این بین همدیگر را برای انجام کار خیر تشویق نماییم. با توجه به گفته پیامبر اسلام (ص)، هر کسی که کار خیر و نیکی را انجام دهد، اجری مانند آن نصیبش خواهد شد.  

 از این رو، قرار است به همت خیرین نوع‌دوست کرمانی، انگشتری از کیلومترها فاصله برای گره‌گشایی به پشت میله‌های زندان جیرفت بیاید و بزم شادی را به خانواده‌های چشم به‌راه زندانیان جرایم غیرعمدِ تحت حمایت ستاد دیه هدیه کند.

 بنابر این گزارش، پنجم خردادماه و در قالب برنامه‌ای فرهنگی، یک انگشتر و چند مدال ورزشی به عنوان هدیه‌هایی خاص، برای کمک به آزادی زندانیان غیرعمد که به دلیل ناتوانی مالی به دور از خانواده‌هایشان در زندان بسر می‌برند، در کرمان به فروش خواهد رسید.

 ستاد دیه به عنوان متولی اصلی آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در مناسبت‌های مختلف و با اعتبار مردمی، همواره همیار زندانیان جرایم غیرعمد بوده و هست که نه به دلیل ارتکاب جرایم کیفری، بلکه اغلب به دلیل ناتوانی در پرداخت دیون شخصی، رهسپار زندان شده‌اند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...