بهره‌مندی از ظرفیت خیرین مسکن‌ساز برای فرزندان ترخیصی از بهزیستی
معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان شرقی در نشست «آموزش دستورالعمل تخصصی مراقبت و پرورش کودکان و نوجوانان تحت‌سرپرستی سازمان در خانه‌های شبانه‌روزی» بهره‌مندی از ظرفیت خیرین مسکن‌ساز برای فرزندان ترخیصی را از اهم فعالیت‌هایی خواند که باید مدنظر قرار گیرد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی بهزیستی، دکتر مهتاب منصوری؛ معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان شرقی در نشست «آموزش دستورالعمل تخصصی مراقبت و پرورش کودکان و نوجوانان تحت‌ سرپرستی سازمان در خانه‌های شبانه‌روزی» گفت: این نشست با عنایت به لزوم آموزش دستورالعمل تخصصی مراقبت و پرورش کودکان و نوجوانان تحت‌ سرپرستی سازمان در خانه‌های شبانه‌روزی برای بهبود روند کاری و با هدف ارتقاء دانش و به‌روزرسانی اطلاعات کارشناسان شبه‌خانواده و نیروهای بخش غیر دولتی مسئولان فنی خانه‌ها برگزار شده است.

 معاون امور اجتماعی بهزیستی استان، ضمن قدردانی از زحمات کارشناسان و مسئولان فنی در طول سال گذشته گفت: برنامه‌ریزی دقیق و اجرایی‌ کردن طرح‌ها و برنامه‌های دفتر شبه‌خانواده در طول سال و بازدیدهای مستمر و پیگیری امورات مربوط به فرزندان، به خصوص فرزندان ترخیصی از اقداماتی است که تلاش مضاعفی در این خصوص باید انجام پذیرد.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...