فراخوان راه‌اندازی مرکز ساماندهی کودکان کار در تبریز
اداره بهزیستی استان آذربایجان شرقی به منظور راه‌اندازی مرکز ساماندهی کودکان کار ویژه دختران در تبریز از موسسات خیریه و اشخاص حقوقی دعوت به همکاری می کند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط‌عمومی سازمان بهزیستی کشور، سازمان بهزیستی به استناد مصوبه شماره ۷۰/۶۰۴مورخه ۱۳۷۸/۳/۲۵ شورای عالی اداری کشور در خصوص ساماندهی کودکان خیابانی (افراد زیر ۱۸ سال‌) و آئین نامه ساماندهی کودکان خیابانی مصوب هیئت وزیران به شماره ۲۲۷۱۷۰/ ۳۲۳۸۶ مورخ ۱۳۸۴/۵/۳ هیئت وزیران در جلسه مورخ ۱۳۸۴/۴/۲۶متولی ساماندهی کودکان کار وخیابانی ( افراد زیر ۱۸ سال ) است. 

 اداره بهزیستی استان آذربایجان شرقی در نظر دارد به  منظور  ارتقا خدمات‌رسانی به این قشر از کودکان با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و سرمایه‌های اجتماعی و بهره‌گیری از توانمندی‌های بخش غیر دولتی اقدام به راه‌اندازی مرکز ساماندهی کودکان کار (شبانه روزی ) ویژه دختران در شهر تبریز نماید، بدین منظور از موسسات خیریه و اشخاص حقوقی واجد شرایط ذیل به منظور تاسیس و اداره و راه‌اندازی این مرکز دعوت به همکاری می نماید :

- نگهداری شبانه روزی از کودکان بی‌سرپرست وخیابانی و ارائه خدمات به افراد آسیب دیده و در معرض آسیب باید  از  اهداف مندرج  در اساسنامه موسسه خیریه باشد 

-دارای توانمندی اقتصادی بوده وبه منابع دولتی وابسته نباشد 

-دارای حسن سابقه باشد 

- و به منظور آگاهی کار با جامعه هدف دستورالعمل مربوطه را بطور کامل مطالعه وشرایط آن را پذیرفته باشند 

 کلیه موسسات غیر دولتی واجد شرایط فوق تا تاریخ 30 شهریورماه فرصت دارند به صورت حضوری درخواست خود را به اداره کل بهزیستی استان - معاونت مشارکت‌های مردمی به نشانی تبریز - چای کنار- جنب پارک مسافر ارائه کنند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...