رشد سه‌برابری مشارکت‌های مردمی در بهزیستی
مدیر کل بهزیستی لرستان گفت: با مقایسۀ سال‌ ۱۴۰۱ با سال ۱۴۰۰ مشخص می‌شود که شارکت‌های مردمی بیش از دو تا سه برابر رشد کرده است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی بهزیستی، همایون عمودی‌زاده؛ مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: موضوع محدودیت منابع بهزیستی سبب شده است تا خلق منابعی داشته باشیم که از طریق حوزۀ مشارکت‌های مردمی ایجاد می‌شود.

 وی اضافه کرد: برای جذب کمک‌های مردمی (نقدی و غیر نقدی) از طریق حوزۀ مشارکت‌های مردمی اقدام شده است. کمک‌های غیر نقدی شامل ویزیت، دندانپزشکی و آموزش از سوی پزشکان و معلمان برای جامعۀ هدف بهزیستی استان ارائه می‌شود.

 عمودی‌زاده بیان کرد: در ۲۲ ماه گذشته، نزدیک به ۱۰۸ میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی از سوی مردم جمع‌آوری شده که ۵۵ میلیارد تومان آن مربوط به هشت ماهۀ امسال است. خوشبختانه روند جذب و جلب مشارکت‌های مردمی نسبت به سال‌های گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

 مدیر کل بهزیستی لرستان گفت: با مقایسۀ سال‌ ۱۴۰۱ با سال ۱۴۰۰ مشخص می‌شود که بیش از دو تا سه برابر رشد مشارکت‌های مردمی را داشتیم.

 عمودی‌زاده با بیان اینکه مردمی‌سازی را در سازمان بهزیستی معنا کردیم، خاطرنشان کرد: اگر خیرین نباشند، امکان ارائۀ خدمات متنوع و گسترده سازمان بهزیستی که بیش از ۱۶۰ فعالیت است امکان‌پذیر نیست.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...