تأمین ارزاق شب عید خانواده‌های معلولین با پویش «سهام مهربانی»
مدیر مشارکت‌های مردمی مؤسسه نیکوکاری رعد‌ الغدیر از اجرای  پویش «سهام مهربانی» تا 25 اسفند با هدف تأمین بسته‌های ارزاق شب عید برای خانواده‌های معلولین خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی مؤسسه نیکوکاری رعد‌ الغدیر، معصومه فراهانی؛ مدیر مشارکت‌های مردمی این مؤسسه نیکوکاری درباره پویش «سهام مهربانی» گفت: مؤسسه رعد الغدیر در آستانه فرارسیدن سال نو، پویش سهام مهربانی را با هدف تامین بسته‌های ارزاق شب عید برای خانواده‌های معلولین آغاز کرد.

 فراهانی اظهار کرد: مؤسسه نیکوکاری رعد‌ الغدیر بنابر سنت هر ساله، طرح کمک به خانواده معلولین را از اهداف خود قرار داده است تا بتواند ذره‌ای از مشکلات این خانواده‌ها در آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان را کم کند.

 وی ادامه داد: بسیاری از خانواده‌های معلولین به دلیل مشکلات اقتصادی در تأمین مایحتاج اولیه زندگی خود با چالش روبه‌رو هستند و در آستانه سال نو، این دغدغه‌ها دوچندان می‌شود. بنابراین خیرین می‌توانند با مشارکت در این پویش، در تأمین ارزاق شب عید خانواده‌های نیازمند سهیم باشند.

 مدیر مشارکت‌های مردمی مؤسسه نیکوکاری رعد الغدیر با اشاره به اینکه پویش سهام مهربانی از  25 بهمن‌ماه آغاز شده است، بیان کرد: این پویش تا تاریخ ۲۵ اسفندماه ادامه خواهد داشت که براساس آن، ارزاق تهیه‌شده بین ۲۰۰ خانواده توزیع می‌شود.

 فراهانی خاطرنشان کرد: خیرین برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه مشارکت می‌توانند با شماره‌های ۰۹۳۸۹۶۳۴۶۲۸ یا ۰۲۱۶۶۳۰۵۳۵۳ داخلی ۳۲ تماس بگیرند. همچنین می‌توانند از طریق شماره کارت‌های زیر هدایای نقدی خود را واریز کنند:

 شماره کارت بانک پارسیان: ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰

 شماره شبای بانک پارسیان: ۱۲۰۵۴۰۱۰۶۴۰۲۱۰۰۰۱۸۶۶۹۰۰۴ IR


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...