14 بهمن 1402
چهارمین «رویداد استارتاپی اجتماعی رویش» با تمرکز بر حوزه سالمندان برگزار می‌شود
چهارمین «رویداد استارتاپی اجتماعی رویش» با تمرکز بر حوزه سالمندان در روزهای 25 تا 27 بهمن‌ماه سال جاری با همت آکادمی خیر ایران و با مشارکت مرکز علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، آکادمی خیر ایران با مشارکت مرکز آموزش علمی – کاربردی آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک، «چهارمین رویداد استارتاپی اجتماعی رویش» با تمرکز بر حوزه سالمندان را در روزهای 25، 26 و 27 بهمن‌ماه 1402 در کهریزک، بلوار دکتر حکیم‌زاد، مرکز علمی – کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک برگزار می‌کند.

 این رویداد سه‌روزه با حمایت بنیاد خیریه راهبری آلاء، مرکز خیر ماندگار، مرکز علمی – کاربردی آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک، سازمان بهزیستی کشور و شماری دیگر از نهادهای دولتی و غیردولتی برگزار می‌شود.

 در این رویداد، اهدافی چون فرهنگ‌سازی و آموزش مفاهیم مربوط به ارزش‌آفرینی اجتماعی و نوآوری اجتماعی؛ استفاده از پتانسیل‌های ارزش‌آفرینی اجتماعی در مسیر رفع مشکلات اجتماعی جامعه (نظیر رفع مشکلات و چالش‌های امر خیر کشور)؛ شناسایی افراد مستعد و خلاق به‌منظور کمک به کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی کشور؛ ایجاد روش‌های نوآورانه به‌منظور پیشگیری آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکارهای خلاقانه و دانش‌بنیان برای کاهش آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی موجود؛ تقویت روحیه مسئولیت‌پذیری به‌منظور حل مسائل و مشکلات جامعه؛ ایجاد فضای نشاط و پویایی در میان شرکت‌کنندگان و افزایش انگیزه فعالیت‌های اجتماعی مؤثر در میان آنان؛ آشنایی بدنه اجتماعی با رویکرد نوین در اکوسیستم کارآفرینی کشور؛ آشنایی و ایجاد علاقه بین فعالان اکوسیستم کارآفرینی و ارزش‌آفرینی کشور با چالش‌های اجتماعی و فعالیت‌های مؤسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد و آشنایی اساتید و دانشجویان کشور با چالش‌های اجتماعی و نیز فعالان زیست‌بوم کارآفرینی کشور دنبال می‌شود.

 مهم‌ترین محورهای این برنامه عبارت از سالمندی و اوقات فراغت و گردشگری، سالمندی و سلامتی، سالمندی و سبک زندگی، سالمندی و مراقبت و یاری‌رسانی، سالمندی و بیمه، سالمندی و بیماری، سالمندی و بازی‌درمانی، اجتماعی‌سازی سالمندان و بهره‌برداری از خبرگی و تجربه سالمندان اعلام شده است. 

 از جمله مدرسان این رویداد می‌توان به محمدامین صمیمی (مدیرعامل شتاب‌دهنده فرهنگی قرآنی شفق)؛ دکتر کتایون سپهری (مدیر عامل شرکت نوآور شتاب‌دهنده منش)؛ دکتر امین قشونی (مشاور سرمایه‌گذاری شرکت‌های نوپا)؛ دکتر مرتضی تسخیری (کارآفرین و تسهیل‌گر حوزه کارآفرینی)؛ دکتر کریم نیکوصفت راد (مدیرعامل مرکز تسهیل‌گری کامیارکارن البرز و بنیانگذار شتاب‌دهنده روستاتک)؛ کیارش عباس‌زاده (کارآفرین، پژوهشگر، مؤلف و مدرس کسب‌و‌کار)؛ سعید زاهدی (منتور و مشاور کسب‌و‌کار) و امیر عظیمی (مدرس حوزه سایت و فضای مجازی) اشاره کرد. 

 علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق این پیوند زیر ثبت‌نام کنند.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با دبیرخانه رویداد با شماره‌های 09912069037-02186096304 تماس حاصل فرمایید.

گفتنی است سرویس رفت‌و‌آمد از متروی کهریزک به محل برگزاری رویداد و بالعکس مهیا است.لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...