پویش ملی «وصال یار» در کردستان اجرا می‌شود
پویش ملی «وصال یار» با همکاری خیرین، نهادهای حاکمیتی، شرکای اجتماعی، بسیج، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و امامان جمعه شهرستان‌ها با هدف جلب مشارکت و تأمین جهیزیه برای مددجویان و توان‌خواهان تحت پوشش بهزیستی اجرا می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از ایسنا، حسین رسولی؛ مدیرکل بهزیستی استان کردستان، از اجرای طرح ملی پویش «وصال یار» در کردستان خبر داد و گفت: این پویش با هدف تأمین جهیزیه و ازدواج برای مددجویان و توان‌خواهان تحت پوشش بهزیستی استان اجرا می‌شود.

 رسولی بیان کرد: پویش ملی وصال یار با همکاری و مساعدت خیرین، نهادهای حاکمیتی، شرکای اجتماعی، بسیج، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و امامان جمعه شهرستان‌ها با هدف جلب مشارکت و تأمین جهیزیه برای مددجویان و توان‌خواهان تحت پوشش بهزیستی اجرا می‌شود.

 وی با اشاره به اجرای این پویش از میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) تا میلاد مبارک حضرت قائم (عج) افزود: در این راستا خیرین استان کردستان از تاریخ ۱۳ دی‌ماه تا ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۲ فرصت دارند تا نسبت به شرکت در این پویش ملی اقدام کنند.

 رسولی به شیوه‌های جلب و جذب مشارکت‌های مردمی اشاره کرد و گفت: خیرین استان کردستان می‌توانند با مراجعه حضوری به ادارات، مراکز و مؤسسات خیریه فعال در سطح استان و شهرستان‌ نسبت به حمایت‌های خود از مددجویان و توان‌خواهان بهزیستی اقدام کنند.

 مدیرکل بهزیستی استان اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در این پویش که مایل به مشارکت حضوری نیستند می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۲۲۲۸۸* ۶۶۵۵* یا واریز به شماره حساب سازمان: ۴۱۶۴۰۳۴۵۴۱۷۰۶۱۰۰ یا  شماره کارت مجازی: ۶۷۸۴ -۷۱۸۱-۹۵۷۰-۶۳۶۷ نسبت به واریزهای نقدی خود اقدام کنند.

 وی در پایان یادآور شد: علاقه‌مندان به شرکت در طرح ملی پویش وصال یار برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره حوزه مشارکت‌های بهزیستی استان کردستان: ۳۳۲۸۲۱۳۸ - ۰۸۷ تماس حاصل کنند.لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...