اگر لباس عروس ندارید، سری به این گالری بزنید!
مشارکت‌کنندگان در پویش «مهر مهدوی»، انواع لباس‌ عروس را از خیرین و اهداکنندگان تحویل می‌گیرند و در گالری لباس «عطیه» نگهداری می‌کنند. تصاویر لباس‌ها در سایت گالری به نشانی atiyegallery.ir موجود است و زوج‌ها می‌توانند با کم‌ترین  هزینه و حتی رایگان، لباس‌ها را برای مراسم عروسی‌شان به امانت بگیرند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، می‌گویند «الْأعْمالُ بِالنّیّاتِ». حکایت، حکایت کارهای خیری است که اعضای پویش مردمی «مهر مهدوی» به نیت امام زمان (عج) انجام می‌دهند و به ایشان تقدیم می‌کنند. از جمله امانت‌دادن لباس عروس به زوج‌های جوان در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان.

 پویش خیر «مهر مهدوی»، لباس‌های عروس را از خیرین و اهداکنندگان تحویل می‌گیرد و در گالری لباس «عطیه» نگهداری می‌کند. تصاویر لباس‌ها در سایت گالری به نشانی atiyegallery.ir موجود است و زوج‌ها می‌توانند با کم‌ترین هزینه و حتی رایگان، لباس‌ها را برای مراسم عروسی‌شان به امانت بگیرند.

  بانوان می‌توانند لباس عروسی‌ و لباس های مجلسی خود را به گالری عطیه خیریه «مهر مهدوی» اهدا کنند. از طرفی دختران هم در صورت تمایل می‌توانند برای کاهش هزینه‌های مراسم عروسی، لباس عروس خود را از این گالری امانت بگیرند.

  پویش «مهر مهدوی» اعلام کرده است: سری به گالری عطیه بزنید. فکر کنید امام زمان‌تان بگوید: «فرزندم! لباس عروسی‌ات با من.»

  گفتنی است «مهرمهدوی» عنوان کلی طرحی است که موسسه «مصاف ایرانیان» در راستای ترویج فرهنگ مهدویت و همدلی بیشتر بین افراد جامعه، آن را  اجرایی کرده است. 


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...