27 دی 1402
فراخوان برگزاری نخستین نشست رسمی «شبکه رسانه سمن‌ها»
نخستین نشست رسمی «شبکه رسانه‌ای سمن‌ها» با هدف تعیین اعضای رسمی، تعیین  ارکان و تقسیم وظایف و تعیین دستورکارهای پیش رو، سه‌شنبه 3 بهمن‌ماه در  محل سالن کنفرانس ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، بنابر اعلام روابط عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران، نخستین نشست رسمی «شبکه رسانه‌ای سمن‌ها» با هدف تعیین اعضای رسمی، تعیین ارکان و تقسیم وظایف و تعیین دستورکارهای پیش رو، سه‌شنبه 3 بهمن‌ماه در محل سالن کنفرانس ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار می‌شود.

 بررسی ثبت‌نام‌کنندگان و تعیین کرسی اعضای رسمی شبکه، برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه و تعیین ارکان شبکه، و برنامه‌ریزی برای تولید محتوای شماره سوم ماهنامه و مراسم افتتاحیه رسانه سمن‌ها، از دستورات این جلسه است.

 بنابر این گزارش، جهت بهره‌مندی از عضویت رسمی و بهرمندی از مزایای آن و همچنین برخورداری از حق رای در این جلسه، همراه داشتن دو مدرک الزامی است: ۱- پروانه فعالیت تشکل ۲- معرفی‌نامه از تشکل به عنوان رابط رسانه یا مدیر روابط عمومی. در این شبکه هر تشکل یک کرسی و یک حق رای دارد و امکان حضور همزمان دو نفر از یک تشکل مقدور نیست.

 زمان جلسه در دعوتنامه ارسالی به ثبت‌نام‌کنندگان اطلاع‌رسانی خواهد  شد. همچنین حضور در این نشست بدون ثبت نام و داشتن کارت دعوت مقدور نیست.

 در ادامه فرم الکترونیکی ثبت نام ارائه شده است: 

https://rsnh-smn-h.formaloo.com/ngomedia


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...