شهر یزد با کمک یک خیّر، صاحب گرمخانه مجهز برای افراد بی‌سرپناه می‌شود
شهرداری یزد تفاهم‌نامه‌ای با یکی از اعضای مجمع «خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز» امضا کرد تا شهر یزد صاحب یک گرمخانه مجهز برای افراد بی‌سرپناه احداث شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، ابوالقاسم محی‌الدینی؛ شهردار یزد در مراسم امضای تفاهم‌نامه با یکی از خیرین با اشاره به آغاز فصل جدید فعالیت مجمع «خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز» شهرداری یزد از سال ۱۴۰۱ تاکنون گفت: از سال گذشته تاکنون گفتگوها و مذاکرت سازنده‌ای میان شهرداری یزد و خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز انجام شد که اقدامات خیری انجام شده در برخی محلات و بوستان‌های شهر یزد از نتایج این مذاکرات است.

 محی‌الدینی افزود: احداث مجموعه ورزشی خیرآباد، ساخت نمازخانه در بعضی از بوستان‌ها همچنین ساخت مجموعه‌های خیرساز کوچک و بزرگ در سطح شهر یزد از دیگر اقدامات انجام شده از سوی خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز است.

 وی با اشاره به اهمیت ایجاد گرمخانه در شهر یزد برای افراد بی‌سرپناه به ویژه در فصول سرد سال بیان کرد: در راستای رفع یکی از نیازهای مهم شهر یزد و احداث گرمخانه برای افراد بی‌سرپناه، مذاکراتی با خیرین انجام شد و جلال نارگونی؛ یکی از خیرین یزدی، ساخت فضایی به وسعت هزار تا هزار و ۳۰۰ مترمربع برای احداث یک گرمخانه مجهز در شهر یزد را متقبل شد.

 محی‌الدینی تصریح کرد: تامین زمین این پروژه از سوی شهرداری و ساخت گرمخانه از سوی نیکوکار یزدی انجام خواهد شد و امیدواریم عملیات اجرایی ساخت آن به زودی آغاز شود تا برای سال آینده این گرمخانه در اختیار شهرداری قرار گیرد.

 شهردار یزد با اشاره به اینکه این مجموعه به صورت چند منظوره در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت، عنوان کرد: تلاش بر این است که از این مجموعه برای اهداف متعدد و سایر مشاغل در دیگر فصول سال استفاده شود.

 جلال نارگونی؛ خیّر شهرساز و فرهنگ‌ساز یزدی نیز در این مراسم گفت: پس از انتقال موضوع نیاز شهر به گرمخانه از سوی شهردار یزد به خیرین شهرساز، ایجاد گرمخانه در شهر یزد را یک ضرورت دانستم. با آگاهی از این نیاز تصمیم به احداث یک گرمخانه گرفتم و امیدوارم با یاری خدا بتوانیم اقدامات خوبی برای شهرم انجام دهم.

 منبع: خبرگزاری تابناک یزدلطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...