نیکوکار 90 ساله‌، به تعداد سال‌های عمرش زندانی آزاد کرده است
با کمک 160 میلیون تومانی نیکوکار سالخورده‌ تهرانی، مجموع زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شده از سوی این مرد به عدد 90 رسید.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، محمدحسن حسین‌بیگی، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی گفت: نیکوکاری که هرگز تمایل به افشای نام خود نداشته است در همکاری با ستاد مردمی دیه در اراک طی ده مرحله پرداخت کمک در مجموع با اختصاص رقمی بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان زمینه رهایی 90 زندانی بدهکار دیه و محکوم به پرداخت دیات جرایم غیرعمد را فراهم نموده است.

 وی افزود: به دنبال برگزاری پویش انسان‌دوستانه «نذر فاطمی» ویژه ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره (س)، نیکوکاری که علی‌رغم سکونت در خارج از استان مرکزی اما همیار همیشگی این نهاد حمایتی بوده و هست، این بار با کمک 160 میلیون تومانی زمینه استخلاص 5 محکوم مالی ناشی از صدور چک، 3 بدهکار مهریه‌ و 2 محبوس متعهد پرداخت نفقه از بند رهایی یافتند تا در نودمین سال پربرکت این نیکوکار با اخلاص شرایط آزادی نادمین زندانی غیربزهکار و آبرومندی به آغوش گرم خانواده فراهم شود.

 مدیر نمایندگی ستاد مردمی ددیه استان مرکزی یادآور شد: از سال سال گذشته تا به امروز که این نمایندگی افتخار تعامل با این نیکوکار را داشته اما به جهت خواست قلبی و نیت و معامله‌ای درونی که این مرد نیک‌اندیش با خدایش داشته ما جز تماس تلفنی نخست تا به امروز، تنها با نماینده قانونی ایشان در ارتباط هستیم. بیشتر در مناسبت‌های مذهبی این خیّر خداجو با دریافت فهرست زندانیان نیازمند و مشروح شرایط آن‌ها در کمترین زمان ممکن نسبت به تامین الباقی بدهی فراد و دیون محبوسان واجد شرایط اقدام می‌کنند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...