خیرین بازوی توانمند دانشگاه نیشابور هستند
رییس دانشگاه تربت حیدریه با بیان اینکه خیرین نقش پررنگی در کمک به دانشگاه‌ها دارند،گفت: احداث فضای خوابگاهی در دانشگاه نیشابور نیاز به مساعدت مادی و معنوی خیرین دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط‌ عمومی دانشگاه تربت حیدریه، نشست هم افزایی و تعامل دانشگاه روز پنج شنبه ۹ شهریور با حضور خیرین محترمی همچون مهندس مروج تربتی، منفرد، ناصری، کفایی، دکتر مظلومی‌نژاد، دکتر مسیح‌آبادی و قدمیاری، کرباسی، دکتر سخائی، دکتر رحمانی‌دوست ریاست دانشگاه نیشابور و دکتر خاشعی ریاست دانشگاه تربت حیدریه برگزار شد.

در ابتدا دکتر رحمانی‌دوست، ریاست دانشگاه تربت حیدریه ضمن خیر مقدم به خیرین و میهمانان حاضر در جلسه ابراز داشت: یکی از عرصه‌های مهم مشارکت مردم در حوزه علم و فناوری است که در آن حمایت‌های مردمی و خیرین، ساز و کاری برای پیوند بین علم و جامعه است. حمایت‌های خیرین از حوزه علم و فناوری توان این حوزه را برای پرداختن به مسائل جامعه افزایش می دهد و از این طریق به ارتقای کیفیت زندگی در جامعه یاری می رساند.

 وی افزود: خیرین نقش پررنگی در کمک به دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی برای پرداختن به مسائل جامعه دارند.

رحمانی دوست خاطر نشان کرد: به یاری خداوند متعال و تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان دانشگاه و لطف و مساعدت خیرین محترم، دانشگاه نیشابور توانسته است در یک سال و نیم اخیر به دستاوردها و افتخارات با ارزشی دست یابد.

وی افزود: دانشگاه نیشابور در حال حاضر با کمبود فضای خوابگاهی و آموزشی روبرو است و جهت تکمیل پروژه‌های آموزشی در حال اجرا و همچنین احداث فضای خوابگاهی نیاز به مساعدت های مادی و معنوی خیرین دارد. بی شک، اجرای پروژه‌های خیر ساز کمک بزرگی به دانشگاه نیشابور است و خیرین نقطه قوت و بازوی توانمندی در کنار مجموعه دانشگاه نیشابور بوده و هستند. از این رو ما تداوم حضور و تعامل خیرین با دانشگاه را خواستاریم.

در پایان جلسه ،خیرین محترم نیز ضمن اعلام آمادگی و تمایل به ادامه تعاملات خود با دانشگاه نیشابور، راهکارها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...