مشارکت خوب فریدون‌کناری‌ها در حمایت از ایتام
در هفت‌ماهه نخست سال جاری، حامیان فریدون‌کناری در طرح اکرام ایتام و محسنین، به‌صورت نقد و کالا، رقمی معادل یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان مساعدت کردند. از جمعیت 38 هزارنفری این شهر، بیش از هزار و 600 نفر حامی ایتام هستند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، در هفت‌ماهه نخست سال جاری، حامیان فریدون‌کناری در طرح اکرام ایتام و  محسنین، به‌صورت نقد و کالا، رقمی معادل یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان  مساعدت کردند.از جمعیت 38 هزارنفری این شهر، بیش از هزار و 600 نفر حامی  ایتام هستند.

 بنابر اعلام کمیته امداد، حجت‌الاسلام میثم سیدی، رئیس کمیته امداد شهرستان فریدون‌کنار (واقع در استان مازندران) با اشاره محدودیت منابع مالی کمیته امداد و نیاز‌های جامعه هدف اظهار داشت: خیرین می‌توانند نسبت به رفع مشکلات خانوار‌های تحت حمایت اقدام کنند.

 وی افزود: در هفت‌ماهه سال جاری حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین به‌صورت نقد و کالا رقمی معادل یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان مساعدت کردند.

 رئیس کمیته امداد فریدون‌کنار گفت: هزار و ۶۸۵ حامی هم‌اکنون از ۸۶ فرزند یتیم در طرح اکرام ایتام و ۲۷۷ فرزند مددجوی مشمول طرح محسنین فریدون‌کناری سرپرستی می‌کنند.

 سیدی مشارکت مردم نیکوکار به‌منظور کاهش فقر در جامعه را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ارتقای سطح معیشت و رفاه کودکان نیازمند از اهداف اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین است.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...