فعالیت‌های مؤسسۀ خیریۀ امام علی (ع) برای اشتغال زنان روستایی و عشایر
مؤسسه خیریه امام علی (ع) برای ایجاد اشتغال پایدار با محوریت بانوان در مناطق غیر برخوردار، با راه‌اندازی صندوق‌های همیاری خدماتی را به این قشر ارائه کرده است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از مؤسسه خیریه امام علی (ع)، در بحث کارآفرینی زنان روستایی و عشایر، این مؤسسه با برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی، تسهیل‌گری و هدفمندسازی کسب‌وکارهای خُرد، توانسته است ترویج‌کننده کارآفرینی بین زنان روستایی باشد.

 از آنجا که زنان در توسعه کشور از جمله توسعه اقتصادی و حمایت از ایجاد اشتغال نقش بسزایی دارند و همواره بخش مهمی از فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی خانواده برعهده آن‌ها است، ستاد توان‌افزایی مؤسسه خیریه امام علی (ع) برای رونق مسائل اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار و گسترش و تقویت طرح‌های نو به‌ویژه با محوریت بانوان در مناطق غیر برخوردار، با راه‌اندازی صندوق‌های همیاری، خدماتی را به این قشر از زنان ارائه کرده است.

 مسئولین مؤسسه خیریه امام علی (ع) ابراز امیدواری کرده‌اند که خیرین در ایجاد و حمایت از اشتغال زنان روستایی و عشایری و تسهیل و تسریع دسترسی به منابع مالی و اعتباری و فراهم‌کردن زمینه مشارکت مؤثر آنان در فرایند توسعه روستایی و کشاورزی، این مؤسسه را حمایت کنند و با سپرده‌گذاری در صندوق‌های روستاهای محروم تحت حمایت مؤسسه خیریه امام علی (ع)، گام‌های مؤثرتری برای حمایت از زنان روستایی و عشایری برداشته شود.

 یادآوری می‌شود، علاقمندان به کار خیر می‌توانند برای مشارکت در این امر مهم و حیاتی، با شماره تلفن‌ مؤسسه ۷-۵۵۹۵۹۸۳۱ داخلی ۱۰۳ ارتباط برقرار کنند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...