20 مهر 1402
دومین همایش «مقابله با فقر و نابرابری آموزشی» برگزار می‌شود
دومین همایش «مقابله با فقر و نابرابری آموزشی» با هدف ایجاد فرصت برابر برای همه  کودکان در نظام آموزشی کشور، دوشنبه 24 مهرماه سال جاری در محل ساختمان  جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور برگزار خواهد شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، دومین همایش «فقر و نابرابری آموزشی» با هدف ایجاد فرصت برابر برای همه کودکان در نظام آموزشی کشور، دوشنبه 24 مهرماه سال جاری در محل ساختمان جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور برگزار خواهد شد.

 بنابر اعلام دبیرخانه مقابله با فقر و نابرابری آموزشی، هدف از این همایش، آغاز یک پویش مردمی برای تحقق اهداف، دعوت از خیرین مدرسه‌ساز برای مناسب‌سازی مدارس عادی، اصلاح مقررات مربوط به آموزش کودکان استثنائی، حضورِ بیشترِ «افرادِ با نیازهای ویژه» در جامعه، افزایش کمّی و  کیفی آموزش «کودکان با نیازهای ویژه» و افزایش حضور «دانش‌آموزان با نیازهای ویژه» در مدارس فراگیر است.

 گفتنی است نهادها و مجموعه‌های مختلف همچون دبیرخانه مقابله با فقر و نابرابری آموزشی، انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات، جامعه خیرین مدرسه‌ساز، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، موسسه آموزش عالی ارشاد دماوند، سازمان بهزیستی کشور و دانشکده توان‌بخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از بانیان این همایش هستند.

 علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند در تاریخ مقرر از ساعت 14 الی 19 به ساختمان جامعه خیرین مدرسه‌ساز واقع در خیابان شریعتی، بعد از پل صدر، خیابان میرزاپور، پلاک 38 مراجعه کنند و یا از طریق لینکی که ارائه می‌شود، به‌صورت مجازی، در جلسه حاضر شوند.

https://www.skyroom.online/ch/shafainstitute/shafa

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...