کمک 610 میلیون تومانی خیرین به هلال احمر در دو ماه اخیر
بنابر اعلام رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر، در ماه‌های اخیر خیرین مبلغ 610 میلیون تومان برای تأمین بانک امانات تجهیزات پزشکی و ارائۀ خدمات داوطلبانه و بشردوستانه به حساب هلال احمر واریز کرده‌اند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در راستای تعهدات نشست صمیمی جمعی از خیرین با رئیس جمعیت هلال احمر به مناسبت بزرگداشت هفتۀ هلال احمر، در مدت‌زمان اخیر مبلغ شش‌میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برای تأمین تجهیزات مراکز جامع توان‌بخشی، بانک امانات تجهیزات پزشکی و ارائۀ خدمات داوطلبانه و بشردوستانه، به حساب این جمعیت واریز و یا تحویل شد.

 وحید سلیمی؛ رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر گفت: نشست جمعی از خیرین در اردیبهشت‌ماه سال جاری با دکتر کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر، با هدف گلریزان و تأمین نقدی و غیرنقدی هزینه‌های احداث یا تجهیز مراکز جامع توان‌بخشی و بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر برگزار شد.

 وی با اشاره به تحقق بخشی از این تعهدات رسمی در قالب تفاهم و موافقت‌نامه یا اعلام آمادگی شفاهی، اظهار کرد: در هفته‌های اخیر شاهد عملی‌شدن برخی از این تعهدات در قالب واریز نقدی به حساب‌های جمعیت هلال احمر و نیز تحویل کالا به این جمعیت به ارزش مجموع ۶۱۰ میلیون تومان بوده‌ایم. در راستای تأمین تجهیزات مورد نیاز مراکز جامع توان‌بخشی جمعیت هلال احمر، آقای پورارشد؛ خیّر خوزستانی مبلغ یک‌میلیارد ریال و آقای آل‌طعمه مبلغ یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک نقدی خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز کرده‌اند.

 سلیمی در خصوص کمک‌ها و تعهدات غیرنقدی نیز تصریح کرد: با مشارکت خیرخواهانه و داوطلبانه آقای میرفارسی، ۲۰ عدد ویلچر به ارزش مجموع یک‌میلیارد ریال برای توسعۀ بانک‌های امانات تجهیزات پزشکی، به جمعیت هلال احمر تحویل شد. همچنین آقای هنرور از دیگر خیرین و حامیان هلال احمر و مدیرعامل شرکت انرژی، سه دستگاه کولر ۷۰۰ هزار سلولزی به ارزش مجموع ۶۰۰ میلیون ریال و برای استفاده در فعالیت‌های بشردوستانه و خدمات عام‌المنفعه را به سازمان داوطلبان اهدا کرد.

 وی در پایان، ضمن قدردانی از حسن اعتماد و اهتمام خیرین و حامیان به خدمات اجتماعی و انسان‌دوستانۀ جمعیت هلال احمر، یادآور شد: تحقق سایر تعهدات نشست هتل پرشین پلازا در اخبار آیندۀ سازمان داوطلبان اطلاع‌رسانی عمومی خواهد شد.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...