اهدای بیش از 6 هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی لرستان
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان از اهدای بیش از شش‌هزار جلد کتاب از سوی مرکز مبادله کتاب کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد و گفت: خیرین می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی در پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» شرکت کنند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از ایسنا، سیدسجاد راستخانه؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: با پیگیری‌های لازم در ادامه پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تأمین منابع جدید برای کتابخانه‌های عمومی، از سوی مرکز مبادله کتابِ کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، بیش از شش‌هزار جلد کتاب پُرمخاطب به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا شد.

 راستخانه در ادامه افزود: کتاب‌های اهداشده در موضوعات مختلف به‌ ویژه مرجع پزشکی، دانشگاهی، کودک و نوجوان، تکنولوژی، عمران، معماری، حسابداری، ادبیات و مذهب بوده است که می‌تواند به غنی‌سازی مخازن کتابخانه‌های عمومی استان کمک کند.

 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان تصریح کرد: این مرسوله کتاب که در حدود ۵۲ بسته بوده است پس از تأیید از سوی کارشناس مربوطه و ثبت در سامانه براساس نیاز کتابخانه‌های عمومی مختلف شهرستان‌های استان لرستان ارسال می‌شود تا اعضا و علاقه‌مندان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

 وی در پایان اظهار کرد: در پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» سازمان‌ها، مردم و خیرین می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی، کتاب‌های مطالعه‌شدۀ خود را برای استفادۀ اعضا و عموم مردم به کتابخانه‌ها هدیه کنند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...