خیّر شیرازی یک میلیاردتومان به صندوق حمایت از دانشجویان علوم‌پزشکی اهدا کرد
بنابر اعلام مدیر مجمع خیرین تأمین سلامت استان فارس، اکبر سلطانی‌نسب، از خیرین برگزیده این استان، ۱۰ میلیارد ریال به صندوق حمایت از دانشجویان علوم‌پزشکی اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از خبرگزاری مهر، مدیر مجمع خیرین تأمین سلامت فارس گفت: اکبر سلطانی‌نسب، از خیرین برگزیده استان فارس ۱۰ میلیارد ریال به صندوق حمایت از دانشجویان اهدا کرد.

علی اکبر رامجردی پیش از ظهر شنبه 22 اردیبهشت‌ماه در حاشیه امضای تفاهمنامه با خیر شیرازی بیان کرد: اکبر سلطانی‌نسب؛ مؤسس خیریه »اکبر سلطانی نسب»، از خیرین برگزیده استان فارس مبلغ 10 میلیارد ریال به صندوق حمایت از دانشجویان اهدا کرد.

مدیر مجمع خیرین تأمین سلامت فارس گفت: با نگاه نیک‌اندیشانه خیرین و اساتید و با هماهنگی مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی از سال ۱۳۹۴ صندوقی جهت حمایت از دانشجویان  رشته‌های پزشکی شکل گرفت که با حمایت مداوم حامیان، این صندوق در زمینه اعطای وام‌های قرض‌‌الحسنه به دانشجویان پزشکی و دستیار تخصصی فعال است.

 رامجردی افزود: جهت برنامه‌ریزی جذب منابع و نحوه اهدای  تسهیلات به دانشجویان، کمیته‌ای تخصصی برای مدیریت بهتر این امور تشکیل شده و تاکنون با تلاش خیرین و  اساتید دانشگاه بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال به صورت وام قرض‌الحسنه به ۸۵۰ نفر  از دانشجویان و دستیاران متقاضی رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی اعطا شده است.

 وی یادآور شد: مردم و خیرین می‌توانند نیات خود را در قالب مشارکت در تأمین پشتوانه مالی این صندوق اجرایی کنند و کارشناسان این مجمع با شماره تماس ۳۲۳۵۹۲۰۰ آماده مشاوره و پاسخگویی در این زمینه هستند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...