اجرای طرح نیکوکارانۀ «آقا حساب کردند» در اراک
مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مرکزی گفت: در طرح «آقا حساب کردند» بدهی خُرد بدهکاران آبرومند به فروشگاه‌های موادغذایی حاشیه شهر اراک از طرف آقا امام رضا (ع) (آستان قدس رضوی) تسویه می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، محمد بخشی؛ مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مرکزی اظهار کرد: هر ماه خادمیاران و یاوران رضوی و جمعی از نیکوکاران شهر اراک دست به دست هم می‌دهند و در پویش قرار هشتم به نیت امام رضا (ع) شرکت می‌کنند. قرار بر این شد تا کمک‌های بهمن ماه، در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان برای اجرای طرح «آقا حساب کردند» هزینه شود.

 وی افزود: در طرح «آقا حساب کردند»، بدهی خُرد بدهکاران آبرومند به فروشگاه‌های موادغذایی حاشیه شهر اراک از طرف آقا امام رضا (ع) تسویه می‌شود.

 بخشی بیان کرد: خادمیاران رضوی همزمان با چهارشنبه‌های امام رضایی در چند فروشگاه از محله‌های باغ خلج، ولیعصر، منطقه فوتبال و رودکی حضور پیدا کردند و جویای حساب‌های دفتری خانواده‌های آبرومند و نیازمند شدند و حساب‌های آنان را با نام حضرت رضا (ع) تسویه کردند.

 وی تصریح کرد: در این طرح  مبلغ ۱۹۱ میلیون و ۱۱۹ هزار و ۳۳۱ ریال جمع‌آوری شد و حساب‌های خرد برخی خانواده‌ها زیر سایه حضرت رضا (ع) تسویه و در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان تا حدودی از دغدغه این خانواده‌ها کاسته شد.

 بخشی با بیان اینکه این طرح در تمامی نقاط استان مرکزی به همت خادمیاران رضوی کانون‌های خدمت رضوی شهرستان‌ها اجرایی می‌شود، اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح کم کردن دغدغه خانواده‌های بی‌بضاعت است و با توجه به اینکه نیازمندان بضاعت مالی چندانی ندارند و قدرت خرید آنها کاهش‌یافته است، خادمیاران با کمک خیرین در ایام مختلف سال این طرح را اجرا می‌کنند.

 منبع: خبرگزاری صداوسیما


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

دیدگاه‌های بازدیدکنندگان

به اقا امام رضا بگویید بدهی،ما رو هم حساب کنه خیلی،بدهکاریم

ارسال پاسخ 09 فروردین 1403